WanCoin Nedir Alınırmı?

0
156
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

WanChain – WanCoin Hakkında Her Şey, Projesi Nedir, Fiyatı Artarmı?

WanCoin ilk olarak 23-03-2018 tarihinde Binance borsasında  listelenmeye başladığında küçük çaplı bir düşüş sonrasında Btc bazında 39000 Usd Bazında 3 Dolar seviyesinde serüvenine başladı. Bu aşamadan sonra sürekli artarak ilerleyen ve bir aylık süreç içerisinde yazı yayınlandığı esnada Btc bazında 10194 ve 9.42 Dolar gibi bir rakama ulaşarak değerini neredeyse 3e katlayan önümüzdeki süreçlerdede bir çok ikişinin fiyatının dolar cinsinden 3 haneli miktarlara ulaşacağını düşündüğü bir projedir. 2018 yılında en çok söz edilecek coinlerden birisidir. Wancoin Nasıl alınır sorusunun cevabı ise çok basit binance borsası üzerinden Wan/Btc , Wan/Bnb ve Wan/Eth olarak alış satış yapılabilmektedir.

Yazınıın ilk paragrafında hemen belirtmek gerekir. Bu konuda yazılanlar tamamen şahsi görüşler olup asla bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. 

03-05-2018 İtibariyle Wancoin Piyasa Değeri ve Bilgileri 

Market Cap1,009,977,330 ABD Doları
Maksimum Tedarik210.000.000 WAN
Dolaşan Tedarik107.100.000 WAN
Sayı Fiyatı   0.3400 2673,60%  
Yayın Tarihi  2017-10-03

Wanchain Destek ve Direnç Noktaları

Destek ve Direnç noktaları hangi seviyelere çıkabileceği veya hangi seviyelere inebileceği ile ilgili bir göstergedir. Asla %100 kesinliğe dayalı değildir. Destek ve Direnç seviyeleri ve diğer borsa terimlerinin anlamlarını bilmiyor veya karıştırıyorsanız buradaki makalemizden yardım alabilirsiniz.

Borsa Terimleri ve Açıklamaları

Şimdi Gelelim Wancoin güncel destek ve direnç noktalarına. Wan coin direnç ve destek noktaları 500 sts olarak belirlenmiş gibi duruyor.  Şuandaki güncel durumda 9200 sts seviyesinde olup yukarı doğru bir ivmelenme söz konusudur. Eğer 9500 seviyesinde ciddi bir direnç ile karşılaşmaz ise 9500 seviyesi iyi bir destek noktası olacak sonraki aşamada hedef 10.000-10.500 sts aralığında ilerleyecektir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta alış ve satış miktarlarıdır. Satış miktarının çok olması halinde yönünü aşağı doğru çevirecektir eğer tersi durum olur ise yönü yukarı doğru bir sonraki direnç noktasına kadar gidecektir.  Bu tür noktaların olması sizi bu noktaya geldiğinde durulacak veya yükselecek olarak yanıltmalalıdır. Bu noktalar sadece birer göstergedir. Ama bu göstergeler normal koşullarda borsa kullanıcılarını dikkat ettiği hususlardır.  Wancoin önü açık ve ileride çokça adından söz ettirecek bir kripto para birimi olduğu için alıp unutalacak bir coin olarak düşünülebilir. Kısa vadeli al sat işlemine girmek yerine daha uzun vadeli düşünülmesi daha mantıklıdır. Tabiki bunlar günün şartlarında söylenmiş sözler olup kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir.

Wanchain esas itibariyle bir etherium çatallanması ile doğmuş olsada tam bir eteryum tokeni değildir. Kendi başına bir blockhoin zincirine sahip olup sürekli olarak geliştirilmektedir. ÖZellikle finans sektörüne hitap etmesi ile ön plana çıkmaktadır. Wanchain üzerine inşa edilen çapraz zincirli akıllı sözleşmeler, yeni dijital ekonomiye will güç verecek

Wanchain sadece evrensel bir çapraz zincir protokolü değildir, çapraz zincir ve zincir içi işlemleri kaydeden dağıtılmış bir defterdir.  Defter sadece akıllı sözleşmeleri desteklemekle kalmaz, aynı zamanda gizlilik korumasını da destekler。

Wanchain aslında diğer bütün yeni nesil ağların temel hedefi olan blockhain zincirini birbirine bağlamak gibi bir amacı gütmektedir. Bunu yaparken ise akıllı çapraz zincir sözleşmelerini kullanarak daha sağlam bir temelde inşa etmeyi hedefliyor.   Finans piyasasına gözünü diken ve geliştirmiş olduğu akıllı çapraz sözleşmeler ile bankacılık sisteminin alt yapısını yeniden kendi bünyesinde düzenlemek istiyor. Aslında wanı değerli kılanda bu nokta. Bunu yapabilirler ve bu olduğunda gerçekten çok değerli bir coin olmaktan çıkıp sistemin kendisi olmayı başaracaklardır.

Wanchain Whitepapere Ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here