Wall Streetin Kripto Kralından Önemli Açıklamalar

0
107
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CNBC’nin Wall Street’in Kripto Kralı olarak isimlendirdi Bart Smith yaptığı açıklama ile Kurumsal yatırımcıların yasal düzenlemelerin yapılması ve sistemin daha fazla şeffalık sağlanması durumunda kripto para borsasına para aktaracakları konusunda oldukça iyimser olduğunu dile getirdi. 

Smith, Pennsylvania merkezli yatırım şirketi Susquehanna International Group’un dijital varlık grubunu 2014 yılında bitcoin ticareti ile ilk kez deneyen bir şirketi yönetiyor. Bu süreçten itibaren her gün Milyonlarca dolarlık Bitcoin ve diğer alt coinleri alım satımını yapan bir tüccarlar grubu tarafından yönetiliyor.   

Bart Simith CNBC’ye yaptığı açıklamada “Özel bir tüccar ve teknoloji uzmanı ekibimiz var” dedi. “İlk zamanlarda sadece bitcoin işlemleri gerçekleştiriyorduk fakat 2017’de pazar alanı genişledikçe, ticaret yaptığımız Kripto para para sayısını ve miktarını ciddi anlamda arttırdık, Ayrıca  “CME ve CFE’de yüz milyon dolarlık bir ticaret hacmine sahibiz. 

Daha Fazla veya Daha Az Düzenleme Bir Sorun Değil 

Smith yapılacak düzenlemenin az yada çok olmasının önemli olmadığını asıl önemli noktanın kripto para işlemlerinde yapılacak düzenlemenin netliğinin olduğu üzerine ısrarla duruyor.   “SEC ve Başkan Clayton’ın yorumlarını takip eden muazzam miktarda kitle var 

 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here