WABI Coin Nedir?

2
117
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

WABI Coin Nedir?

Wabi, Çin menşeili bir kripto nakit birimidir. Aralık 2017 bakımından bir hayli yatırımcının radarına girse de, gerçekte müessese tarihi eski olan alt coinlerden biridir. Müessese süreci, resmi sayfasından da görülebileceği üzere 2008 yılındaki olaylar nedeniyle geliştirilmeye başlamıştır. Ayrıten bir de Walimai koruma sistemi bulunuyor bu kapsamda. Bebek satış mağazalarının ve korumalı olan ürünlerin gelişmesi üzerine ortaya çıkmış bir düşünce

bulunduğu söylenebilir. Binance borsasından giriş oluşturan Wabi coin, Ocak ayı bakımından yükselişe geçen alt coinlerden biridir.

Wabi Coin En Güvenilir Nereden Alınır?

Türk coin borsalarında Wabi Coin al-sat işlemi yapılmamaktadır. Wabi Coin şuan için tek Binance ve Etherdelta borsalarında satılmakta. İşlem hacminin %99’u Binance üzerinden gerçekleşmektedir Binance’a aza olarak WABI COIN alabilirsiniz.

Wabi Coin Özellikleri

Wabi’nin esas özelliklerinden biri, yatırımcılarına ödeme konusunda kolaylık saglıyan ile avantajlar vaat etmesi, indirim, bonus gibi imkanlar sunmasıdır. Sistem bünyesinde tıpkı vakitte Wabi puanı olarak adlandırılan, sadakatli yatırımcılar için geliştirilmiş bir puan toplama düzeneği de bulunuyor. Yanı sıra, esas amaçlarından biri olan bebek mağazalarının ve tedarik zincirlerinin gelişmesi, stok sağlanması gibi konulara ek olarak Wabi’nin öbür alanlara yayılmasını da sağlamışlardır. Bu kapsamda, üreticiler için sadakat programları yapılmış ve sigorta şirketleriyle anlaşmalar oluşturarak mahsul sigortası sistemini meydana getirmişlerdir. Blockchain sistemini dijital bağlamda beğendiklerini ama emniyet açısından problem olacağı ön görüsünde bulunan Wabi ekibi, bu sebeple ek bir şifreleme sistemi oluşturmuştur. Bunu da yukarıda bahsettiğimiz üzere Walimai üzerinden gerçekleştirdiklerini resmi sayfalarında duyurmuşlardır.

Wabi Coin istikbali Nasıl Olacak?

Aralık ayında varlığını hissettiren nakit birimi, girişini 1 dolar üzerinden gerçekleştirmiştir. Bu kapsamda, artış göstermiş ve yatırım oluşturan ziyaretçilerini sevindirmiştir. Ekip içerisinde yer alan, Alexandet Busarov, Yaz Belinskiy, Kitty Xu, Chi- Tung Duomo Pan, Arthur Pinchuk, Roman Tronenko gibi isimler Wabi’nin daha da geliştirileceğini ve gaye olarak belirledikleri amaçlarda fazla daha iyi yerlere geleceklerini belirtmişlerdir. Wabi’de belirtildiği üzere, perakende için ek fırsatlar açmışlar ve buna misal olarak meslektaşlar arası iletişim kurmanın olası olduğunu söylemişlerdir. Böylece mahsul merkezli koruma sistemi ve büyüme odaklı bir platform bulunduğu söylenebilir. Bu şekilde, 2018 bakımından Ocak ayında gerçekleşen artış miktarının, ilerleyen aylarda en azından şu anki artış miktarı üzerinden yükselmesi beklenmektedir.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Genel Yayın Yönetmeni

2 YORUMLAR

  1. Ara ara görüyordum zaten küçük bir araştırma yaptım aslında hoşuma gitmedi değil ancak yatırım yapmayı düşündüğüm bir kaç para birimi daha var aralarında en mantıklısını seçip yatırım yapacağım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here