Venezuela ulusal kripto para konusunda endişeli değil

6
116
Venezuela ulusal kripto para konusunda endişeli değil
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

“Hükümet, kendi topraklarında kripto yoluyla yapılan operasyonlarda bazı kontroller yapmak istiyorsa, kendi kripto vermek çok mantıklı olur.”  Açıklaması yaptı.Venezuela ulusal kripto para Bir kripto-Powered Big Brother bu korkuları önemlidir. Orijinal kripto, Bitcoin, bu yana herkes anonim için bir yol olarak haberci ve kaçınmak hükümet İncelem yapacak.

Ama endüstri olgunlaştı. Bazı blockchains-cryptocurrencies yapılan işlemlerin kalıcı kayıtları-bu kavramı ile çatışmaya başlamıştır.Ve Petro ‘nun Blockchain ilgili bazı şeylerle ilgili olan şey, bir adam, MN ve yolsuzluk ve insan hakları ihlallerine ilişkin uzun bir geçmişe sahip olan partinin yanı sıra, stoklama hiperenflasyon de bir sicili.

Venezuela ulusal kripto para için aceleci değil

Fanusie, Washington içinde yaptırımlar ve yasadışı finansman merkezinde analiz Direktörü, DC merkezli think tank, demokrasi savunma Vakfı. (FDD), CoinDesk söyledi kripto bu MN rejiminin ellerinde endişe verici olmadığını savundu.

Öte yandan, bazı aktörler, Venezuela ‘nın Petro ile yaptırımları aşması konusunda başarılı olacağı umuduyla çok hevesli.Halihazırda, son zamanlarda yaptırımlar verilmiş olan bir dizi ülke, devlet destekli cryptocurrencies keşfetmeye başlamıştır. Son zamanlarda, İran hükümetinin üst düzey bir üyesi aynı fikir. Çin Halk Bankası ve Rus Başbakan Yardımcısı benzer çabalar içerisine girmişti.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

6 YORUMLAR

  1. Venezuela bu şekilde endişesiz bir şekilde ilerliyorsa inandığı yada güvendiği bir şey vardır bu yönde analizler yapılıp her durum değerlendirmeli yoksa ani çıkış ve iniş dönemlerini tahmin etmek daha zor olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here