Venezuela Petro Token ile Evsizler İçin Villalar İnşa Etmeyi Planlıyor

0
117
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Venezuella Petro Token Ev Projesi

Venezuellada yıllardır hükümette bulunan sağ iktirdan kurtulan halk yeni sol iktidarı ile yeni bir umut yaşıyor.  Ülke yaşadığı baskılar nedeniyle petrol zengini olmasına rağmen ortaya çıkan mali sıkıntıları aşmanın yolunu kripto paralarda buldu. Venezüella, kendi kripto parası olan petro token ile destek toplayarak mali durumu kötü olanlar için bir sorumluluk projesi başlatıyor. 

Proje İçeriği Nedir

İnşa edilecek yeni villalar ülkede yaşayan ve evi olmayan ailelere makul erişilebilir bir konut projesi olarak ortaya çıkmış bir sosyal sorumluluk projesinin bir parçasıdır. Yapılan açıklamaya göre Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro proje için 75 milyar bolivar (750.000 ABD Doları) ve 909 bin petro Token tutarında fon sağlamayı onayladı. Venezuelladan bir yetkili yaptığı açıklamada Kripto Paranın konut inşaatı için koruyucu bir kalkanı temsil edeceğini belirtti. Ülkedeki enflasyon nedeniyle ülke parasının değersizleşmiş olması nedeniyle yeni arayışlar olduğunu ima etti. 

Petro Token Hakkında Bilgiler

Bir çok derecelendirme sitesi tarafından aldatmaca (Scam) olarak tanımlanan petro ilk Ico işlemi ile 5 Milyar$ dolar topladı.  Bir ülke başkanının ağzından çıkmasına rağmen güvensiz olarak adlandırılmasının elbetteki ülkedeki ekonomik durum ve dış yaptırımların etkisinin olduğu yadsınamaz.  Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin Twitter’da yaptığı açıklamada ; Bir kripto paranın güven ve projesinin ne olduğu üzerinde durulması gerekiyor. Blockhainden uzaklaşıp kendi yolunu çizmesi önemlidir. Petro Token çok merkezileşmiştir. Ayrıca Venez.gov oldukça güvenilmez görünmektedir.

Petro Token fiyatı:1 PTR = 60 USD olarak işlem görmekteir. 

Petro Token Nedir ?

Petro, petrol varlıklarının desteklediği ve Venezüella Devleti tarafından vatandaşların doğrudan katılımına açık, bağımsız, şeffaf ve açık bir dijital ekonominin gelişmesine öncülük eden bir devlet kripto varlığı olacak. Aynı zamanda gelişmekte olan ekonomiler arasında kalkınmaya, özerkliğe ve ticarete katkıda bulunan daha adil bir finans sisteminin büyümesi için bir platform görevi görecektir.

ÖZET
Tür:Ön ICO
Kategori:Yönetim
Doğrulanmış takım:Yok hayır
Yatırımcıların beyaz listesi:Yok hayır
Yatırımcıların KYC’si:Yok hayır
Finansman hedefi:2.088.000.000 USD
Satılık Jetonlar:100.000.000 PTR
Jeton fiyatı:1 PTR = 60 USD
Airdrop programı:Yok hayır
Ödül programı:Yok hayır
Emanet ajan var:Yok hayır
Çalışma prototip var:Yok hayır
Beyaz kağıt:Açık
Kurlar:ETH
Platform:Ethereum
Yer:Venezuela
Web sitesi:http://www.elpetro.gob.ve
Bağlantılar:

 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here