Ücretsiz Bitcoin Nasıl Kazanılır?

0
65
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Ücretsiz Bitcoin Nasıl Elde Edilir?

Kriptoevini sürekli takip eden bir kullanıcı iseniz artık bitcoinin ne olduğunu ve nasıl alınabileceğini biliyorsunuz demektir. Ama tabiki herkes gibi sizinde aklınızı çelen bir konu var Bedava bitcoin almanın bir yolu varmı Yokmu?  Gerçekçi olmak gerekirse Bitcoin gibi değerli bir Kripto Paranın bedava olması gibi bir durum mümkün görünmüyor. Bu konuya girmemizin en temel sebebi bir çok mecrada, Twiter, facebook, telegram gibi sosyal medya alanlarında Bana xx miktar Bitcoin veya Ethereum gönder sana  Ben Sana 10 Katını göndereceğim tarzındaki sahtekarlık girişimleridir.

Bu Durumlarda Ne Yapılmalı?

Böyle bir mesaj ile karşılaşır iseniz bunu yayınlayan hesabı şikayet etmelisiniz. Bu kişilerin yaptıkları sahtekarlıkların bir başkasına zarar vermesinin önüne geçerek Kripto Para piyasasına güvenin kırılmasını engellemek gerekmektedir.  Ücretsiz Bitcoin nasıl elde edilir genel bir sorudur ve bu sorunun bir çok varyasyonu vardır. Paranızı gönderdiğiniz andan itibaren bir daha irtibat kurmanız mümkün değildir. Kripto Paraların doğası gereği takip edilemez ve izi sürülemez. Paranın gittiği adres belli bile olsa hiçbir şekilde geri alma şansınız yoktur ve bu kişiler bu parayı aldıktan sonra sizinle bir daha asla görüşmezler.

Ücretsiz Bitcoin Mümkünmü?

Bitcoini veya diğer kripto paraları ücretsiz kazanabileceğiniz çeşitli mecralar var. Bunların ilki miningtir (Madencilik)  Tabi buda tamamen ücretsiz değildir, özellikle ülkemizde elektirik faturalarına yansıması ve bilgisayarı sömürmesi karşılığıdır. Bir diğeri ise çeşitli etkinlikler veya yarışmalardır. Bu tarz işlemlerdede küçük miktarlar kazanmanız mümkündür.  Birde Airdroplar var. Airdropları iyi takip ederseniz ücretsiz bir çok kripto para kazanma şansına sahip olursunuz. Bunların bir kısmı şuan için değersiz olsada ileriye dönük borsalara çıktıklarında mutlaka bir değere ulaşacaklardır.  Airdrop Hakkında bir çok konuya sitemizin arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Çalışmadan uğraşmadan kripto para kazanma gibi bir düşünceniz var ise size kötü haber vereyim. Bu İstediğiniz İMKANSIZ.

Dolandırıcılardan uzak durun, kolay ve hızlı para sözlerine itibar etmeyiniz.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here