Theta Token (THETA) Binanceye Giriyor

3
201
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BİNANCEDE LİSTELENECEK OLAN THETA TOKEN HAKKINDA BİLGİLER

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan binance hergeçen gün yeni token ve coinleri listelemeye devam ediyor. Cvc coin ve enson Theta listelenmeye başladı. Theta Tokenin listelenme duyurusunda 29-05-2018 saat 7.30 itibariyle THETA / BNB, THETA / BTC ve THETA / ETH çiftlerinde işlem göreceği belirtilmiş.

Theta Token Nedir, Market Cap Bilgileri Hakkında Detaylı bilgiler

  • THETA   (Theta Token) Sıralaması 106   0.172700 5.56% 

Market Cap108,558,543
Maksimum1.000.000.000 THETTedarik
Dolaşım Arzı 628,596,079 THETA
Sayı Fiyatı 0.150000 % 15.13
Theta Token binance borsasında işleme 2762 Sts ile başladı. O andan itibaren düşüş eğilimine girerek 2354 sts seviyesine kadar geriledi. Bu ilk etapta borsaya giren her coinin başına gelecek olan bir işlemdir. Genel sebebi token olarak satın alan kullanıcıların hemen paralarını dönüştürme isteğidir.

Theta protokolü, video akışı sektörünün bugün karşı karşıya kaldığı çeşitli zorlukları çözmektedir. İlk olarak, Theta tokenleri, bireysel kullanıcıların video belleğindeki önbellek düğümleri olarak yedek bellek ve bant genişliği kaynaklarını paylaşmalarını teşvik etmek için bir teşvik olarak kullanılmaktadır. Bu, akış dağıtımının kalitesini geliştirir ve özellikle yüksek çözünürlüklü yüksek bit hızı 360 ° sanal gerçeklik (VR) akışları için, geleneksel akış dağıtım boru hatlarının ana darboğazı olan “son mil” teslimat sorununu çözer. İkincisi, yeterli miktarda önbellekleme düğümüyle, izleyicilerin çoğunluğu akışları önbellek düğümlerini aramaktan çekecektir.

 Bu, video akışı siteleri için önemli bir endişe olan içerik dağıtım ağı (CDN) bant genişliği maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Son olarak, Theta ağı, video yayınlama sürecini kolaylaştırarak akış pazar verimliliğini büyük ölçüde artırıyor.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

3 YORUMLAR

  1. Binance’de işlem yapıyorum.
    Yatırım yapabileceğimiz potansiyeli kripto para çeşidinin artması güzel ama yatırım için biraz daha beklemek lazım sanırım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here