Temmuz Ayı için En İyi 3 ICO

0
115
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Temmuzda Dikkat Edilecek 3 Önemli ICO

YouTuber Young ve Investing Temmuz ayında dikkat edilmesi gereken 3 önemli ico ile ilgili olarak bir video yayınladılar. Bu yayınlanan videoda bahsi geçen ICO lar Kambria, Sparkster ve TV-Two.  Icolar ile ilgilenen biri iseniz mutlaka bu konuda kulağınıza bazı şeyler gelmiştir. Belkide bir veya ikisini biliyor ama diğerini tanımıyor olabilirsiniz. Sizere bu konuda kısaca bilgi vermek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Kambria Ico Nedir?

Kambria yeni nesil robotların geliştirilmesi konusunda çalışma yapan ve bu aşamalarda hızlı bir şekilde en etkili aşamaya ulaşmaya çalışan bir ekibin işi olan ico projesidir. Merkezi olmayan açık bir robotik platform olan kambria ico ile destek topluyor.

Sparkster Ico Nedir?

Sparkster yazılım dünyasına yeni bir soluk getirecek bir projedir. Kod yazmadan yazılım geliştirmeniz için tasarlanmış bu proje akıllı yazılım olarak tanımlanmaktadır. Sparkster merkezi olmayan bir bulut ağıdır.

Tv-Two Ico Nedir?

TV-Two ilginç bir proje. Televizyonunuzdan para kazanmak istermisiniz? Kripto para için televizyonunuz üzerinden mining yapabilirsiniz.  Tv-Two ile TV’nizi Ethereum ağına bağlıyorsunuz ve mining yapmaya başlıyorsunuz.  Tv-Two merkezi olmayan proje olup blockchain tabanlı bir açık platformdur.

3 ICO Projesi Videolu Anlatım?

Video içeriği ingilizcedir.

 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here