Reddit Kurucu Ortağı Alexis Ohanian: Ethereum Fiyatı Bu Yıl 15.000 Dolara Ulaşır

0
140
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2018’de Ethereum fiyatının 15.000 $ ‘a ulaşacağını belirten Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian, piyasadaki değerinin trilyonlarca dolara çıkacağını ve dünyanın en büyük kripto para birimi olarak bitcoin değerini aşacağını tahmin ediyor.

2012’de ortaklarıyla kurduğu Initialized Capital’da tam zamanlı çalışan Ohanian, Fortune ile yaptığı röportajda bu yükselişe ilişkin şu anda var olan kripto para birimi için fiyat tahminini yaptı ve bu projenin diğerlerinden daha uzun vadeli bir potansiyele sahip olduğuna inandığını açıklayarak, “Ben hala biraz Bitcoin tutuyorum ve bence bir değer deposu olmaya devam edecek. Ben sadece Ethereum hakkında daha fazla eğlendim çünkü insanlar aslında üzerinde çalışıyorlar ”dedi ve ekledi,“ Yılın sonunda, Bitcoin’in 20.000 $ olacağını tahmin ediyorum. Ve Ethereum da 15.000 dolar olacak ”

Ohanian tahminlerinin ardından “Harika, şimdi yanılıyorsam insanlar beni arayabilirler” dedi.

Bu tahmin altında, ethereum, sadece yedi ayda 67 milyar $ ‘dan – 1.5 milyar $’ lık bir piyasa değerine sahip olacak, bitcoin geçen Aralık ayında belirlenen tüm zamanlara geri dönecek ve piyasa değerini yaklaşık 340 milyar $ ‘a çıkaracak.

Röportajın başka bir yerinde Ohanian, kripto-para birimi endüstrisi devi Coinbase’e yatırım yapmış olan Başlatan’ın blok zinciriyle ilgili yatırımları 2018’deki çabalarının odak noktası haline getirmeye karar verdiğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here