Reddit Bitcoin Ödemelerini Yeniden Etkinleştirdi, Ethereum ve Litecoin Desteği Geliyor

1
107
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kripto para birimleri Reddit’e geri dönecek şekilde ayarlandı.

Kripto para meraklılarının teknolojiyi buluştuğu ve tartıştığı en büyük topluluktur. Bitcoin subreddit 816K abonesi var ve Cryptocurrency subreddit üzerinde 663K abonesi bulunuyor. Mart ayında platform, Şubat 2013’te etkinleştirildikten sonra Reddit Gold için bir ödeme yöntemi olarak Bitcoin’i devre dışı bırakmıştı.

Reddit, önceden bildirmeksizin ödeme yöntemi olarak Bitcoin’i devre dışı bırakmış ve müşterileri PayPal ve Kredi Kartı ile ödeme yapma seçeneğine zorlamıştı.  Ancak Bitcoin Subreddit’in ilk sayfasına ulaştığını keşfeden Reddit yöneticisi kaldırmaya karar verdi. Coinbase’in platformunu tamamen devre dışı bırakmalarını sağlayan ödeme platformunda sorun yaşadıklarını iddia etti.

Coinbase, tüccarların Bitcoin Payment’u kabul etmelerine ve önemli teçhizatların önemli bir yükseltme yapması için gerekli değişikliği yapmasına izin veren Coinbase Commerce’de değişiklik yapmıştı. Reddit, bir ödeme yöntemi olarak Bitcoin’i devre dışı bırakmak için yükseltmeyi yapmamayı seçti.

Reddit’in CTO’su Christopher Slowe, Cheddar’la yapılan bir röportajda platformlarında Bitcoin ödemelerini geri getirmeye çalıştıklarını ortaya koydu. Yeni Reddit Tasarımına odaklandıkları için Coinbase güncellemesini yapmaya doğru çalışma zamanının olmadığını doğruladı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here