Raporlara Göre, Huobi Kripto Para Değişimini Brezilya’ya Taşıyor

1
114
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Başlıca kripto-para birimi değişimi Huobi’nin operasyonlarını Brezilya’ya taşıdığı bildirildi, çünkü döviz kuru ülkenin platformunu pazarladığı için São Paulo’da bir çalışma alanı kurduktan sonra bölge personelini işe almaya çalıştı.

Yerel haber portalı Portal do Bitcoin’a göre, Huobi temsilcileri, Brezilya’nın São Paulo kentinde düzenlenen ve BCH taraftarı Roger Ver’in kripto para birimini pompaladığı ve Venezuela’nın petrol destekli Petro’yu çarptığı bir kripto para konferansı olan VI Bitconf’da iş kartları dağıttılar.

Haber bülteni başına Huobi, “Brezilya pazarında tanınmış isimler” ile bağlantı kuruyor ve We Work tarafından São Paulo’da çalışma alanlarını kullanarak çalışma alanı oluşturuyor. Huobi’nin sona ermesiyle ilgili resmi bir bilgi olmamasına rağmen, Portal’in Bitcoin’i, bu yılın sonunda döviz kurunun ülkede faaliyete geçeceğini iddia ediyor.

LinkedIn’de, Singapur’da bulunan firma, şirketin operasyonlarını usulsüzlükleri ve yasadışı faaliyetleri tespit etmek için izleme faaliyetleri etrafında dönecek olan bir Baş Uyum Görevlisi görevlendirmek istiyor. Başka bir reklam, Huobi’nin rolünü şirkette marka bilinirliğini geliştirmekte yardımcı olacak bir Dijital Pazarlama Yöneticisi’ni işe aldığını gösteriyor.

Huobi CoinMarketCap’e göre, son 24 saatlik dönemde 1.1 milyar dolarlık işlem hacmini işledikten sonra dünyanın üçüncü büyük kripto para birimi değişimi olarak yer alıyor.

Ocak ayında yapılan açıklamada, iki ay sonra bir para hizmetleri şirketi (MSB) olarak Finansal Suçları Güçlendirme Ağı’na (FinCEN) kayıt yaptığını gören San Francisco’da bir şube açıldığını açıkladı, böylece daha sonra kripto ABD’de kripto ticareti.

Bu ayın başlarında Huobi Labs – şirketin blockchain inkübatörü – Çin’in Hainan eyaletinde 1 milyar dolarlık bir blok zincirinin kurulması için Tianya Topluluğu ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

1 YORUM

  1. Huobi’nin çin ile gittigi stratejik ortaklıktan son brezilya’ya taşınması ilginç geldi biraz. Kim bilir belki daha da güçlü çıkarlar bu hamle ile…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here