Ontology (Ont) Mainnet Başlattı Neo Fiyatları Arttı

0
91
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Ontology Mainnet Başlattı, Neo Fiyatı % 15 arttı.

Ontoloji projesi aslında 30-06-2018de piyasaya sunuldu. Ama asıl tepkiyi 02-07-18 parartesi günü ve bugünkü yükselişlerle verdi. Çin’in Eterumu  olarak adlandırılan akıllı ekonomi platformu NEO , Pazartesi günü %15 yükseldi. Bu yükselişte tüm para birimlerinin yükselmesinin dışında bir durum vardı. Fakat bir çok kullanıcı bunun ne olduğunu ilk etapta öğrenemedi. Diğer para birimlerine göre aslında NEO’nun yükselişi daha erken başlamıştı. Bir ara 29$ Seviyesine kadar gerilemiş olan neo mainnetle birlikte yükselişini hızlandırdı ve 38$ seviyesine kadar yükseliş kaydetti.

NEO fiyat tablosu:

Neo Fiyat Tablosu

Ontology Projesi

Ontology Geliştiricileri NEO ile yakın bir çalışma beraberliği sunan Shanghai merkezli bir blockchain altyapı projesidir. Yerel token, ONT, Mart ayında neo sahiplerine yaptığı airdrop ile adını duyurdu ve en değerli kripto para sıralamasında bir anda 21. sıraya kadar yükseldi. Tüm bu gelişmeler ışığında bakıldığında ONT son 24 saatte% 9 civarında artış yaşamıştır.

Her iki blockhain şirketi geçmişte bir çok projede beraber çalışmış ve bu işbirliği sonucu olarak Neo Sözcüsünün onları teknoloji ortakları olarak tanımladığını biliyoruz.

Genel Değerlendirme

Neu-Ner tarafından yapılan bir açıklamada NEO ve Cardano için şuandaki değerleri ile potansiyelleri arasında fark olan ve güçlü bir artış kaydedebilecek potansiyeli olan kripto paralar olduğu yönündeki değerlendirmesi ile potansiyelinin çok altında olduğunu belirtmişti.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here