ONT 40 Milyon Dolarlık 2.Airdropa Hazırlanıyor

0
215
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Ontology Airdrop Yapılacak

Çinin Dev kripto parası NEO sahiplerine ilki Mart 2018de dağıtılan airdropların 2.cisini başlatılıyor.  Halk Arasında Çin’in Ethereumu olarak adlandırılan NEO kullanıcılarına hesaplarında tuttukları her bir Neo için 0.01 ONT gönderileceği belirtiliyor.

Neo ve ONT İşbirliği Sürüyor

Sitemizde daha önce bir çok kez size neo ve ont arasındaki ilişkiyi anlatan yazılar yayınladık. Dün neo resmi bloğunda yapılan açıklama ile bu işbirliğinin en son adımının yakında atılacağı belirtiiyor. Açıklamada kullanıcıların cüzdanlarında bulunan her bir NEO başına 0.1 ONT alacaklar. Hesaplarında 01 Mart 2018 tarihinde NEO bulunduran tüm kullanıcılar o anda bulunan neo miktarına göre bu payları alabileceklerdir. Bir çok borsa anlık ağ değişimini izlediği için coinleri borsalarda olan kişiler için ayrıca bir işleme gerek yoktur. Borsalar bu dağıtımın yapılmasını sağlayacaklardır.

Ontology (ONT) Fiyatı ve Analizi

Ontoloji projesinin başlamasından itibaren sürekli olarak Neo ile bir dirsek teması içerisinde idiler. Ont projesi olarak geçmişte NEO projesine 100 milyon ONT bağışta bulunmuşlardı. Şimdide Neo sahiplerine düzenlediklereri airdrop ile yapacakları ödemelerde bu ortaklığın bir parçası olarak görülüyor.

Mainnet işlemini 30 Haziran’da başlatan bu blockhain projesi esas itibari ile güven işbirliği üzerine çalışma yürütmektedir.  Ont fiyatlarına baktığımızda 2018 Yılının Nisan ve mayıs ayı başına kadar ciddi bir artış yaşandığını görüyoruz. Tabi son zamanlarda piyasanın düşüşüne parelel olarak oda tüm coinler gibi değer kaybetti. Ont Fiyatı Mayıs ayında 12$ seviyesinde olan Ont an itibariyle 3.5$ dolar seviyesinde işlem görmektedir.

Ont Fiyatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here