Nexus (NXS) Binancede Listelenmeye Başlandı

0
125
Set of physical golden coin Nexus (NXS), digital cryptocurrency. Nexus (NXS) icon set. Vector illustration isolated on white background.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Nexus (NXS) BİNANCE BORSALARINDA İŞLEM GÖRMEYE BAŞLADI

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance her geçen gün yeni coin ve tokenleri listelemeye devam ediyor.  Borsadan yapılan açıklamaya göre 06-06-2018 tarihi saat :10;00 itibariyle Nxs kodu ile Nexus NXS / BNB, NXS / BTC ve NXS / ETH işlem çiftlerinde tradeye açıldı.

Nexux (NXS) Hakkında Bilgiler :

Nexus, geleceğin kuantum teknolojisinin yarattığı tehdidi ortadan kaldırmak için tasarlanan gelişmiş şifrelemeyi içeren ilk gerçek kuantum dirençli blok zinciridir. 3DC, 571 bit özel anahtarları, 1024 bit Skein ve Keccak kuantum dirençli karma algoritmaları ve imza zincirleri olarak adlandırılan gelişen bir imza şemasını birleştirir. İmza zincirleri, adresinizi güvence altına alan ve her işlemden sonra bunları gizleyen özel ve genel anahtarları güncelleyerek mobil cüzdanlarda bile hesabınızın bütünlüğünü ve güvenliğini korur. İmza zincirleri, BLISS ve Lamport imzaları gibi eşdeğer kuantum dirençli şemalara göre, son derece kompakt ve hafif olmakla birlikte, blockchain uygulamaları için ideal olan çeşitli avantajlar sunmaktadır.

NXS MarketCap Bilgileri :

  • NXS   (Nexus) 2.89 % 12.19 

Market Cap166,787,120
Maksimum Tedarik 57,275,972 NXS
Dolaşım Arzı 57,640,360 NXS

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here