Kucoin Shares Ne Üzerine Kuruludur?

8
142
Kucoin Shares Ne Üzerine Kuruludur
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

KuCoin, 15 Eylül 2017’de başlatılan Hong Kong Merkezli bir şifreleme borsasıdır. Platform, Binance’a benzer şekilde KuCoin Payları’nı (KCS) kullanmaktadır. Kucoin Shares simgelerini kullandığınızda ticaret ücretlerinde bir indirim elde edersiniz.

Genel olarak, KuCoin Blockchain üzerinde bugün mevcut geleneksel borsalardan daha kullanıcı dostu bir değişim olmayı hedeflemektedir.

Platform, örneğin ticaret ücretlerinin % 90’ını kullanıcılarla paylaşıyor. Ayrıca 24 saat müşteri hizmetleri ve cömert sevk ödülleri sunuyor. KuCoin, diğer önemli şifreli değişim borsalarına girmeden önce paraları göndermek içinde kullanılmaktaydı.

KuCoin Özellikleri

Kucoin Shares

KuCoin, işlem güvenliğini garanti etmek için veri şifreleme, dinamik kimlik doğrulama, çok seviyeli risk tanımlama kontrolü ve diğer sistemleri kullanır. KuCoin, blok köprüsüne dayalı varlıkların işleminizden 2 dakika sonra hesabınıza ekleneceğini ve para çekme işlemlerinin 10 dakika içinde tamamlandığını iddia ediyor. KuCoin cüzdan çok katmanlı şifreleme, bir banka kasa içinde çevrimdışı depolama, fon emanet ve banka tarafından düzenli denetim içerir.

Birden Çok Para Birimi:

KuCoin, şu anda ETH, LTC, NEO / GAS, OMG, QTUM, ÖDEME, CVC, EOS, SNT, KNC, BTM, BHC gibi tüm şifreleme paralarını sunmaktadır.Aralık 2017’ye gelindiğinde, şirket 50’den fazla ana şifreleme çiftini sunmayı planlıyor. Aralık 2018’e kadar, bunları 1.000’den fazla kripto para birimine genişletmeyi hedefliyorlar.

KuCoin’in Faydaları

KuCoin, aşağıdaki avantajların tümünü sunmayı hedeflemektedir:

Eşsiz Operasyon Stratejileri:Hedefleri, dünya çapında ilk 10 borsadan biri olmak ve diğer özelliklerin yanı sıra teşvik ve sevk ikramiyelerinin bu büyümeye katkıda bulunacağına inanıyor.

Finansman Kararlılığı: KuCoin “gelişmiş çok katmanlı ve çok kümeli bir mimari” kullanmaktadır. İki konuma ve aynı anda birden fazla görevi yerine getirebilecek üç merkeze sahip banka düzeyinde dağıtım sunar.

Sistem Güvenliği: KuCoin’in sistemi endüstri standardı aktarım şifreleme protokollerini kullanmaktadır. Genel olarak, banka sınıfı şifreleme ve güvenlik sağlamayı hedefliyorlar.

KuCoin’in Arkasında Kim Var?

KuCoin, Kurucular Michael Gan (CEO), Eric Don (COO), Top Lan (CTO), Kent Li (Operasyonlar ve Bakım Direktörü), John Lee (İşletme Operasyonları Başkanı), Jack Zhu (Pazarlama Direktörü) ve Linda Lin (Baş Hukuk Danışmanı) oluşmaktadır.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

8 YORUMLAR

  1. Strateji ve taktik olarak iyi bir yolda, zaten güvenlik hissiyatını veriyor; eğer bu yönde dahada gelişirse ben yakında ilk 5 şirketin içince olacağını düşünüyorum zaten bu piyasa çok hızlı bir şekilde gelişiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here