Kripto Paraları Şimdi Satmak Apple Hisselerini 2001de Satmak Gibi

0
97
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kripto Paralarınızı Tutun Çünkü İleride Çok Değerlenecek.

Bitcoin’in ortaya çıkmasından ve gelişmesinden kısa bir süre sonra herkes çok yakında Kripto Para birimlerinin çökeceğini ve arkasında bir en kaz bırakacağını söylemişti. Kripto para birimlerindeki eğilimler, tulipmania, 1929 borsa kazası ve dotcom balonu gibi küresel olaylarla karşılaştırıldı. Ancak, kripto fiyatlarındaki son düşüşün ardından bile , sektör yeni yatırımcıları çekmeye devam ediyor.

Bu sefer, eToro ticaret platformunun CEO’su Yoni Assia, dotcom balonu ve Kripto Para piyasasını benzetmesini aldı. Ancak, teknolojiye karşı konuşmak yerine, Assia farklı bir yol seçti. Bloomberg ile yapılan bir röportajda Assia, kripto girişimlerinin% 90’ının “hiçbir şey yapamayacağını ” söyledi ancak bu girişimlerin dotcom balonundakilerden daha büyük bir platform olduğunuda sözlerine ekledi. 

1995’den 2000’e kadar, insanlar genellikle uygun iş modelleri olmadan oluşturulan “.com” şirketlerine yoğun yatırım yaptı. Günümüzde, insanlar tüm dünya için bir beyaz kağıda (Whitepaper) kaydedilebilecek yeni fikirler bulabilirler. Bu icatlar yaratıcı olduğundan, milyonerler ilk para tekliflerine (ICO) yatırım yaparlar. 1000 tanesi ayrı ayrı 10.000 $ ‘a katkıda bulunsa bile, tüm proje kısa bir süre içinde 10 milyon dolar kazanabilir.  Örneğin,  web tarayıcısı Brave geçen yıl 30 saniyenin altında 35 milyon dolar topladı.

Assia ayrıca, blockchain teknolojisinin internetin ortaya çıkması kadar önemli olduğunuda sözlerine ekledi. Tesla hisseleri ilk çıkışından bu güne kadar % 2.000, Facebook% 1000 Google% 1000 yaptı. Kripto Paralarında yaptığının aynı şey olduğunu unutmamalıyız. 

IPod’lar, iBook ve 2001’den 2005’e kadar Mac OS’u geliştirdikten sonra Apple’ın stoğu yavaş yavaş artmaya başladı. Assia, kriptoya yatırım yapmanın insanların kendi başlarına yapmaları gereken bir karar olduğunu belirtti. 

Apple 2001 Yılında 1.50$ Seviyesinde idi. Bugünkü fiyatı 188$ Dolardır. 

Assia Uzun vadeli görüşünün Kriptoları şimdi satmanın Apple Hisselerini 2001de satmak gibi olduğunu belirtiyor. Eğer Bunu yapmak “Uzun vadeli görüşüm kripto satıyor, şimdi Apple’ı 2001’de satmak gibi” diyor.  

Assia, insanlar blockchain teknolojisini öğrendikten sonra tüm dünyanın onu kullanmasını isteyeceklerdir. Gerçekten de, blockchain, tıp ve mühendislik endüstrilerinde ve seçim sistemlerinde uygulandığında, birçok sorunu çözebilen şeffaflık ve ademi merkeziyetçilik sağlamaktadır. Blockchain savunucuları bu teknolojiyi geliştirmek için bu teknolojiyi geliştirmek ve yakın gelecekte bu fikirleri gerçeğe dönüştürmek için çalışıyorlar. O zamana kadar, hangi crypto şirketlerinin yatırıma değeceğini görmeliyiz.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here