Kripto Para Dünyasında Yer Alan 6 Kullanıcı profili

1
107
Kripto Para Dünyasında Yer Alan 6 Kullanıcı profili
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kripto para dünyasına baktığımız zaman aslında Telegram’da yer alan Kripto Para Dünyasında Yer Alan 6 Kullanıcı durumdadır. Telegram, günümüzde birçok insanın iletişim sırasında tercih ettiği başlıca merkezlerin arasında yer almaktadır. Gerçek hayatta birçok kullanıcı tipine ev sahipliği yaptığı gibi kripto para piyasasında da yapıyor. Biz de sizlere yazımızda kripto para piyasasında yer alan Kripto Para Dünyasında Yer Alan 6 Kullanıcı tipi hakkında bilgiler vereceğiz.

Her An Alarmda olan Kullanıcılar

Bu tarz kullanıcılar her türlü kanalda aktif olduğu için diğer kullanıcıların da delirmesine sebep olabilirler. İlk aşamada bu projeye çok büyük sevgi beslediklerini söylerler. En ufak olumsuz bir durumda ise bu sevgi yerini kızgınlığa ve sinire bırakır.

Bağlantıları Bulunan Kişiler

Genellikle her türlü bilgiye sahip olduğunu iddia eden kişilerdir. Kanunlardan haberdar olduklarını belirtir ve CIA, yargı mahkemeleri gibi bağlantılarından örnek verirler. Genellikle insanları FBI’ın gözü üzerinizde diye tehdit ederler.

Gerçekten İnançlı Olanlar

Kripto para piyasasında en önemli kullanıcıların inanan kullanıcılar olduğunu söyleyebiliriz Para yatırımı yaparken sadece kar amacı güderek yapmazlar. Aynı zamanda ekibe ve sisteme güvendikleri için de yatırım yaparlar. Ürünün en sadık takipçileri olduğunu söyleyebiliriz.

Tekrar Satış Yapanlar

Bu kullanıcıların asıl amacı ise; ucuza elde ettiklerini daha yüksek fiyatlar üzerinden satmaktır. Projelerin gelişmesini kimin yaptığının, arkasında kim olduğunun ve nasıl geliştiğinin umursamadıklarını söyleyebiliriz.

Banlanmış Olan Üyeler

Bu kullanıcılar genellikle her seferinde taşkınlık yaptığı için banlanırlar. Sonrasında tekrar hesap açarak her şeye baştan başlarlar.

 

İğneleyiciler

Bu kullanıcılar genellikle ayda yılda bir online olurlar ve yatırım yapan kişilere iğneleyici laflar söylerler. En fazla kullandıkları sözlerden birisi ise; “proje hala çökmedi mi?” sözüdür. Sonrasında ortadan uzun bir süreç kaybolurlar. Her seferinde de bunu tekrarlar.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here