Kripto Para Borsası 20 Trilyon Dolar Olacak

0
110
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Milyarder Mike Novogratzdan İçimizi Eriten Açıklama ; Kripto Paraların Değeri 20Trilyon Dolar Seviyesine Çıkacak

Eski Goldman Sachs ve Fortress tüccarı Mike Novogratz Milyarder bir yatırımcıdır. Ve pek tabiki bu kişilerin ön görüleri borsa için belirleyici ve çokta önemlidir. En son yaptığı açıklama ise bir çok kripto borsa yatırımcısını heyecanlandıracak cinsten.  NewYork’taki Bloomberg Invest Zirvesi’nde Erik Schatzker’a yaptığı açıklamada  kripto para piyasasının 20 trilyon dolarlık bölgeye geçtiğini söyledi. 

Kripto para piyasası üzerine odaklanan görüşme sırasında, Novogratz’ın Schatzker tarafından, kripto para piyasasının değerlemesinin hızlı hareketine ve 2018’in başlarında oluşan hareketin bir balon olarak değerelendirilip değerlendirilemeyeceğine ilişkin yönelik eleştiriler soruldu.  Novogratz, Ocak ayı bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerinin bir balon gibi düşünülmemesi gerektiği önceki yıllarda bir çok gelişmenin tam olarak oturabilmesi için büyük düşüşler ve yükselişlerin olması gerektiği ifade edildi. 

Novogratz, kripto para piyasasının 2018 ortalarındaki büyük düzeltmeden geri döneceğini ve 20 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşması için önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceğini belirtti. Zirvede, kripto para piyasası yaklaşık 900 milyar dolar değerindedir. 20 trilyon dolarlık bir değerleme, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinden 20 kat artış gerektirecektir.

[Cryptocurrency] küresel bir devrimdir. İnternet balonu sadece ABD bir şeydi. Katılan zengin ABD halkıydı. [Cryptocurrency] küreseldir. Bangladeş’te Kripto para almak için çocuklar var. Tokyo’da, Güney Kore’de, Çin’de, Hindistan’da ve Rusya’da canavardır. Küresel bir pazarımız var ve küresel bir mani var. 

20 $ Trilyon Kolay Olmayacak

Novogratz, kripto para birimi sektöründe genellikle bir iyimser ve boğa yatırımcısı olarak kabul edilirken, kripto-para piyasasının gerçek göstergelere, istatistiklere ve endüstrinin gerçekçi bakış açısına dayalı değerlendirmesini önermiştir.

Blocktower kurucusu Ari Paul’un da dahil olduğu birçok uzman, geçmişte kurumsal yatırımcıların girişinin istikrarlı ve sağlam bir saklayıcı çözümlere ihtiyaç duyduğuna dikkat çekti.  20 Trilyon dolara kolay gelinmeyecektir dedi.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here