Fundstrat’s Sluymer: Bitcoin, Ethereum’da Geri Dönüş Başladı

0
115
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Önde gelen kripto para birimleri, bugün Green’de işlem görüyor. Çünkü Ethereum, olası bir düzenleme için hazırlanıyor. Bu yıl $ 1,000 seviyesinden 300 $ ‘a kadar düşen Ethereum geri dönüşe başladı.

Söz konusu momentumu ABD’li düzenleyiciler, piyasaya ilk para teklifleri (ICO’lar) yoluyla piyasaya giren jetonları nasıl gördüklerine benzer şekilde, 2 no’lu dijital paranın piyasa güvencesi olarak sınıflandırılmasını düşündüklerini raporlayabilirlerdi. Geçtiğimiz hafta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Jay Clayton, temelde bitcoin’in bir güvenlik olabileceği fikrini savundu.

Ama Ethereum üzerinde Fundstrat Global Advisors’ Robert Sluymer göre, bu raporların büyük ölçüde etkisiz ve 700 $ seviyesi iyi bir teknik gösterge olduğundan dönüşe geçti. Ethereum’daki herhangi bir satış muhtemelen geçmiş haftadaki bitcoine benzer şekilde dijital paranın aşırı alımının bir işleviydi. Bitcoin ile, “8,200 $ ve 8,400 $ arasında muazzam bir destek” olduğuna işaret ediyor. Ocak ayından bu yana yürürlükte olan düşüş eğilimi artık tersine dönüyor.

“Soru şu ki, daha büyük bir balon görüyor muyuz? Yoksa bu bir dip faz mı? ‘ sorusuna  Sluymer, bu durumun devam eden ve kısa vadeli aşırı alımdan geri çekme satın almak istediğiniz bir dip faz olduğunu düşündüğünü söylüyor.

Sluymer’a göre; “2017’nin yüksek fiyatından% 70’lik bir düşüşle birlikte, diğer kripto-para birimlerine de baskı yapan bitinin kötü durumunu yansıtıyordu. Tüm bunlar, teknik bakış açısından baktığımızda artık dikiz aynasının içinde. Düzenleme endişeleri, vergiler, fiyatta bir kırılma – bunların hepsi dalgalanmada bir araya geldi”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here