Fundstrat’ın Kurucu Ortağı Lee: Bitcoin 25.000 Dolara Ulaşacak

0
126
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Şu aralar normal seviyede olan  Bitcoin için Fundstrat’ın  Kurucu Ortağı Lee: Bitcoin 25.000 Dolara ulaşacağını iddia etti.

Fundstrat Global’in kurucu ortağı Thomas Lee;” lider kripto para birimi Bitcoin Nisan ayında azalıyor ve 7,500 ABD Doları sevisinde seyrediyor. Fakat  bitcoin fiyatının yılsonuna kadar 25.000 ABD Doları seviyesine ulaşacağı öngörüm devam ediyor” dedi.

Pazar düşüşünün “bitcoin underappreciated” olduğunu belirten Lee  CNBC’de yaptığı açıklamada, Fonstrat’ın 8,000 USD’den neden düştüğünü şöyle açıkladı, “tarihsel olarak tüm bitcoin yıllık kazanımlarını yılın en iyi 10 işlem gününde elde eder. Bitcoin’in normal bir çizgide ilerlemek zorunda olmadığı görülüyor” dedi.

Geçen haftaki Consensus zirvesinde olan kripto-para piyasası bu hafta toparlanmasa da, binlerce kişinin bu blok zincirine büyük ilgi gösteriyor” dedi.

Lee; “Dijital dünyadaki güveni çözmenin bir yolu olarak blok zincir kavramı, özellikle de fikir birliği dışında, çok fazla önem kazandı. Ve  denetleyicilerin bir araya gelmediği, sadece “blockchain’e inanıyorum” diyemeyeceksiniz. Bitcoin ve kripto para birimleri, blokajın güvenlikte nasıl işlediğinin temelidir” dedi.

Raporlar, sadece girişimlerden değil aynı zamanda kamu muhasebesini entegre etmek isteyen küresel şirketlerden kaynaklanan güçlü talep nedeniyle blok zinciri geliştiricilerinde bir yetenek sıkıntısı olduğunu gösteriyor.

Örneğin, geçtiğimiz günlerde Ethereum’un Vitalik Buterin’ine bir iş teklifi sunan Google’dı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here