Ethereum Kurucu Ortağı, Son Derece Rahat ve Güvenli

0
113
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ABD mali düzenleyicilerinin, eterin federal yasa uyarınca bir güvenlik olarak düzenlenip düzenlenmeyeceğini tartışmak üzere gelecek hafta toplanacakları bildirildi, ancak Ethereum’un kurucu ortağı Joseph Lubin konudan endişe duymuyor.

Şimdi Blockchain geliştirme stüdyosu ConsenSys’i işleten Lubin, TheEreet’in finansal düzenlemeye göre, yasal düzenlemelere uyulmasıyla birlikte Ethereum’un kurucuları tarafından “son derece rahat” olduğunu ve projenin başlangıcında yürürlükteki yönetmeliklere uygun olarak kalmasını sağladığını söyledi.

Lubin,“ ABD’de ve diğer ülkelerde avukatlarla muazzam bir zaman harcadık ve bu bir güvenlik olmadığı için son derece rahat ve asla güvensiz değildi” dedi şu anki tartışmalardan habersiz olduklarını söyledi.

“Bence zaten düzenleyici bir planımız var; Bu ülkede menkul kıymetler yasaları menkul kıymetleri yönetir. Howey testini geçemezseniz, bir güvenlik değilsiniz, ”diye ekleyen Lubin, bir varlığın bir güvenlik olup olmadığını belirlemek için yaygın olarak kullanılan çerçeveye referans olduğunun altını çizdi.

Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) ve Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) yetkilileri, başlangıçta para teklifleri (ICO) yoluyla dağıtılmamış olsalar bile, bir dizi kripto paranın menkul kıymet olarak sınıflandırılıp sınıflandırılmayacağını inceliyorlar.

Düzenleyiciler, Ethereum’un içerik oluşturucularının eter fiyat hareketleri üzerinde önemli bir etkiye sahip olup olmadığını değerlendirecek ve bu konuyu bilen kişilerin, şirketin hisse senedi fiyatı üzerindeki bir şirketin yöneticileri ile benzerlik oluşacağını belirttiler.

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği  2.Sınıf Öğrencisiyim 24 yaşındayım 3 yıldır editörlük hizmeti yapmaktayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here