Bitcoin Private nedir?

2
161
ZClassic-Is-Being-Forked-And-Rebranded-As-Bitcoin-Private_-825x475
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Zclassic’in yaratıcısı Rhett Creighton’ın liderliğinde yürütülen bir proje olan Bitcoin Private, kısa süre sonra hayatımıza girecek. Sizlere bu yazımızda Bitcoin Private nedir? Detaylı anlatım ve bilgiler vereceğiz.

Bitcoin Private’in yaratılmasındaki ana neden tabiki kripto paralar, en büyük nedeni ise tabiki bu paralar arasında en değerlisi olan Bitcoin, nedeni ise kripto paralar kısa süre önce hayatımıza girdi. Bitcoin başta olmak üzere çok büyük bir evrim yaşamadan olduğu gibi devam ediyorlar. Buda Bitcoin üreticileri başta olmak üzere yatırımcılar için iyi bir durum değil, Bitcoin zincirinde işlemleri inceleme becerisi var o yüzden Bitcoin işlemleri de risk altında yeni gelecek olan Bitcoin Private kripto para ile büyük bir gizlilik gelecek.

Bir geliştirici ekibi, bir araya gelerek  (BTCP) adında, yeni bir para birimi hayatımıza girecek.  (BTCP) 28 Şubatta hayatımıza girmeye hazırlanıyor.  En çok konuşulan konulardan bir tanesi  (BTCP) ne kadar başarılı olacak ve bu yeni kripto para Bitcoin’i geçmeyi başabilecek mi?

Bitcoin Private ile ilgili birtakım önemli bilgiler şöyle:
  • -Zcash’te kullanılan gizlilik teknolojisinin aynısı kullanılacak (zk-snarks).
  • -Proje yaklaşık olarak 50 aktif üyenin oluşturduğu bir ekiple ilerliyor.
  • -Projenin başında yer alan Rhett Creighton, aynı zamanda Zclassic’in de yaratıcısı.
  • -Bitcoin Private, Zclassic ile aynı şekilde kazılacak.
  • -Çift yönlü tekrar koruması olacak.

Yeni kripto para projesi çok önemli bir ihtiyacı karşılamasa da kesinlikle takip etmeye değer birşeyleri bizlere sunuyor. Şuanda piyasada 1300 kadar kripto para var. Bunların bir çoğu yeni olmasına rağmen değer kazanabiliyor. BTCP hayatımıza 28 Şubat da girecek ve o günden sonra neler olacağını göreceğiz.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Genel Yayın Yönetmeni

2 YORUMLAR

  1. Okuduğum kadarıyla güzel bir proje buna benzer projelerle bitcoin gibi sanal para birimleri yere daha sağlam basacak zaten şuan oldukça köklü bir şekilde ilerliyorlar git gide de güçleniyorlar.

  2. Bitcoin private ile bitcoinlerimiz daha fazla güvence altına alındı. Umarım ethereyum içinde böyle bir uygulama yakında zamanda gelir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here