Crypto Yatırım Firması Kurucusundan Bitcoin Cash Tahmini

0
119
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bitcoin fiyatındaki hareketlere dikkat çeken tüccarlar, şimdi BTC spinoff Bitcoin Cash almanın tam zamanı olabileceğini söylüyor.

Yatırım firması BKCM’nin kurucusu Brian Kelly,  CNBC’ye olası bir kopma dahil teknik işaretlerin Bitcoin Cash (BCH) ‘deki fırsata işaret ettiğini söyledi. Yatırımcılar 4 kripto-para birimi ile, diğer alt-kodların yanı sıra, bugün piyasaya sürülen ve piyasa kapanışında yaklaşık% 16’ya varan piyasa kapital ticareti olduğunu söylüyor.

Kelly, BCH’nin bu seviyelerde cazip olmasının üçlüsüne işaret ederek, “BCH’nin “Monty Python Bölgesi” nde olduğunu, filmin “ölüme terkedilmiş” ve hatta “çoğunlukla ölü” olabileceğini, ancak “kesinlikle ezilmiş” olmasına rağmen “henüz ölmemiş” olduğunu söyledi.

Kelly, Aralık 2017’den bugüne kadar 790 $ ‘lık fiyat seviyesinin “desteklendiği” ancak “dirençli” olduğu noktasını göstermek için uzun vadeli bir BCH tablosunun “daha ​​yüksek hamleler” anlamına geldiğine dikkat çekti.

BCH bugüne kadar ki ticareti yansıtan daha kısa bir zaman dilimine dayanarak, güçlü bir hacmin desteklediği bir “üçgen” oluşturmaya başlayan birkaç “aşağı hareket” e işaret ediliyor.

Kelly CNBC’ye, “Bunlar tüccarların baktığı ilk şeyler, ben burada bir şeyin değişebileceğini söylemek istiyorum, burada kopuş olursa daha yüksek hamleler olabilir mi” diye sordu.

Kelly, kripto para piyasasında sola ve sağa çağrı yaptı ve geçtiğimiz günlerde CNBC’ye, bitcoin fiyatının 2018’de yeni bir rekor belirleyeceğini ve daha sonra yukarı ve yukarı doğru olacağını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here