Coinsecure, 3 Milyon Dolarlık Bitcoin Hırsızlığının Tazminat Ödemelerini Geciktiriyor

0
111
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hint cryptocurrency exchange Coinsecure, bu ayın başlarında 438 bitcoft’lık hırsızlıktan etkilenen müşterilerin tazminat ödeme sürecini geciktiriyor.

Yayınladıkları bildiriyle web Pazar Delhi merkezli kripto para değişim Coinsecure üzerinde bir iki hafta önce üzerindeki cüzdanla gelen müşterilerin Bitcoins’e ait 3 milyondolarlık hırsızlık sonrasında kullanıcılarına geri ödenmesinde ilerleme sağlanamadı.

Geçtiğimiz hafta sonunda [21 Nisan’da], geçen hafta sonuna kadar fonların ödenmesine başlamayı umuyorduk, ancak bir gecikme yaşanmıştı.

Hırsızlık ile ilgili devam eden bir soruşturma , çalınan bitcoin’i kurtarırsa, müşterinin hesap bakiyelerine geri döndürülmesi için, Coinsecure’un bitcoin’leri geri ödemeye söz verdiği  görüldü.

Değişim kripto-para birimini geri alamıyorsa , müşteriler çalıntı bakiyelerinin% 10’unu bitcoin cinsinden iade edecek ve Hindistan’ın fiat para birimi olan rupi cinsinden% 90 daha geri ödenecek. Cari fiyatlarla, Coinsecure kullanıcıları, Hint rupi’larındaki geri ödemelerinin çoğunu görüyorlarsa, bitcoin değer kazanımlarında yaklaşık% 35’lik bir düşüş yaşayabilirler.

Ayrıca borsa, bitcoin ya da Hint rupi değişiminde hukuk ekibinin dengede olan tüm kullanıcılara yeni sözleşmeler üzerinde çalıştığı ifade ediliyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği  2.Sınıf Öğrencisiyim 24 yaşındayım 3 yıldır editörlük hizmeti yapmaktayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here