Coinbase, New York AG’nin Crypto Exchange Sorgulamalarını Yanıtladı

0
112
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Coinbase, New York Başsavcısı Eric Schneiderman’ın kripto-dönüşüm mübadelesi soruşturmasına yanıtladı ve yanıtın bir kısmının halkla paylaşması San Francisco merkezli bir ofisten yapılacak.

Beş sayfalık açıklama Coinbase’in hukuk müşaviri Mike Lempres tarafından hazırlandı ve Başsavcı (OAG) Dairesi’ne gönderdi. Açıklama Son 18 ay içinde şirketin meteorik büyümesine ilişkin dikkate değer bilgiler içeriyor.

Lempres açıklamada, şirketin son iki çeyrekte işlem platformlarının artan hareket kapasitesini% 1000 oranında artırdığını ve şirketin kod tabanının “önemli bir yeniden mimarisini” gerektirdiğini yazdı. Geçmişte Coinbase, diğer büyük borsalarla birlikte yoğun piyasa oynaklığı dönemlerinde çevrimiçi kalmak için mücadele etti .

Ayrıca, Coinbase’in artık 300’den fazla çalışanın dört ofisinde ve 1000’den fazla tam zamanlı personelin, özel yükleniciler dahil edildiğinde yayıldığını ortaya koydu. Bu çalışanların yaklaşık yüzde 20’si, şirketin uyum bölümünde çalışmakta ve bu düzenleyici alanın, bu yeni sanayide faaliyet gösteren şirketler için ne kadar kayalık olduğunu vurgulamaktadır.

Coinbase, mektubunun kamuya açık versiyonunda ayrıntılı finansal bilgi vermedi, ancak müşterilerinin kendi platformunda varlıkları 150 milyar dolardan fazla işlem gördüklerini ve kendi başına bir büyüme gözetmeksizin “kârlı ve kendi kendini idare eden bir işletme olarak faaliyet gösterdiğini” ortaya koydu.

Lempres, mektubun tam versiyonunun şifrelenmiş uçtan uca güvenli bir dosya değişimi hizmeti yoluyla AG’nin ofisine iletildiğini yazdı ve ajansın verileri gizli tedavi ile sunmasını istedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here