Coinbase 5 Para birimini Eklemek için İnceleme Yapıyor

0
86
[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Coinbase 5 Para Birimini İşleme Alma çalışmalarını Başlattı.

Büyük Kripto para birimi borsalarından olan Coinbase kendi platformlarında 5 yeni para birimini listelemeyi hedeflediklerini duyurdu. Bu Kripto Paraların Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT), Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC) ve 0x (ZRX) olduğu belirtildi.  Ancak şirket yaptığı açıklamada bu paralara sadece kısmi olarak destek ilede listelenebileceğini belirterek henüz tam bir kararın verilmediğini özellikle belirtti. 

Stellar Lumens

CoinMarketCap’ın 7.sırasına kadar hızlı bir yükseliş yakalayan XLM Cumartesi günü %10dan fazla kazanç getirdi.  Pazar gününüde artışa devam eden coin %5’lik bir yükseliş ile tamamladı. Bu artışların sonucunda Coinin değeri 0,22$ oldu.  Fiyat artışının yanı sıra alım satım hacminde güçlü bir yükseliş yaşandı. Hacim Artışı bir coin için yükseliş anlamına gelebilecek en önemli işaretlerden birisidir. 

Cardano (AdA)

Cardanoda XLM gibi benzer tepkiler verdi. Ada cuma günü başlayan artışını devam ettirerek fiyatında toplamda %12lik bir artış sağladı. 

ZCASH

Zcash hafta sonunda ilk haberlerin çıkması ile beraber %30luk bir artış yakalayan daha sonra kar satışlarıyla beraber düşüş yaşadı. Hafta sonunda cuma gününe göre %12lik bir artışı koruduğu görülen Zcash habere olumlu tepki verdiği söylenebilir. 

Cardano ve Zcash, duyuru günündeki işlem hacminde önemli bir artış yaşadı.

Bat 

Bat Tokende diğer coinler gibi bu duyuruya olumlu bir tepki verdi. Fakat diğerlerine nazaran daha düşük bir artış kaydetti. Hacimsel artışıda yükselen coin yükseliş vadediyor gibi

Kaynak: coinmarketcap.com

0x (Zcash)

Zcash son zamanlarda zaten yükselen bir grafik çiziyordu. Bu haberle beraber dahada hacimlendiği görülüyor. Hacimdeki ciddi artış ileride çok daha güçlü bir artış sinyali vermektedir.

Kaynak: coinmarketcap.com

Coinbase, 13 milyon müşterisi bulunan ve bir kripto para borsasıdır. Popüler bir para borsası sadece  Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic ve Litecoin para birimlerinde destek vermektedir. Bu nedenle başka para birimlerini eklemiş olması önemli bir adımdır. 

 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here