BitPay BCC işlemlerine Başladı

2
123
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BitPay, Bitcoin dışında artık Bitcoin Cash işlemlerine başlayarak ikinci bir kripto para birimini kabul ettiğini duyurdu.

Merkezi Atlantada bulunan şirket bu hafta içerisinde yaptığı açıklamada şirket tarihinde ilk defe alt Coinlerden biri ile ödeme yaptığını duyurdu. 2011 Yılından beri Bitcoin ödemelerini yapan Bitpay Bitcoin çatalıyla meydana gelen Bitcoin Cashi desteklemeye başlayacağını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından ödemeleri yapmaya başlayarak bu konuda büyük bir adım atmış oldular.

Bitcoin Cash kredi kartı sahtekarlığı veya ters ibraz riski olmadan, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerden blok zincirlerine ilişkin ödemeleri almak için çok iyi bir yöntem olarak gördüğünü açıklayan şirket aynı zamanda daha az maliyeti olduğu için gelecekte video oyunları, yemek dağıtımı veya uygulama indirme gibi şeyler için blockchain teknolojisini kullanmak isteyen BitPay kullanıcıları için çok iyi bir seçenek oluşturacak gibi duruyor.  Uygulamanın başladığı andan itibaren Bitpay üzerinden ödeme yapan kullanıcılar ödemelerini Bitcoin veya Bitcoin Cash ile yapma şansına sahip olacaklar.

Şirket ayrıca, Bitcoin Cash’i toplu ödeme ürünlerine entegre etmek için çalıştığını ve işletmelerin toplu ödeme yapmak ve işlem ücretlerinden tasarruf etmek için kullanabileceğini söyledi. Ayrıca Bitcoin Cash yerleşimlerini etkinleştirmeyi amaçlıyor, müşterilerinin kullandığı BitPay ödeme seçeneği ne olursa olsun tüccarların cryptocurrency’da ödeme yapmasına izin verecek.

 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here