Bitcoin’e Yatırım Yapmak İçin Geç Mi Kaldık?

3
131
btc
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bitcoin değeri 2017 yılında inanılmaz derecede artmış mı pek çok insan Bitcoin yatırım yapmaya karar vermişti. Bitcoin’e Yatırım Yapmak  2017’nin Aralık ayında Bitcoin neredeyse %50 değer  kaybetmiş ve yatırımcılarını üzmüştü. Bitcoin bu düşüşün ardından tam anlamıyla rövanşı aldı ve yüzde 25 oranında bir yükselme yaşadı ancak halen daha istenilen seviyelere çıkamasa da Bitcoin değeri 9 bin dolar bana doğru ilerlemeye devam ediyor.

Artık pek çok insan Bitcoin konusunda bilgili ve pek çok insan yine Bitcoin’e yatırım yapmak istiyor ancak geç mi kaldık ya da halen daha yatırım yapılabilir mi?  Gibi sorular soruyorlar.  2017 yılının Mayıs ayında 450 Dolar civarında olan Bitcoin şu anda 9000 dolar bandına kadar gelmiş durumda.  Yani 100 de 1300 kazanç getirdi.   2008 yılında kurulan Bitcoin kurulduğu günden bu yana artış gösteriyor ancak bir takım aksilikler de yaşamıyor değil. Kripto para pazarında ciddi avantajlar olsa da göz ardı edilemeyecek kadar engelliler ve tehlikeler devam.

NEDEN BİTCOİN’E YATIRIM YAPMALISINIZ?

  • Bitcoin İnanılmaz Bir Büyüme Yaşıyor

2014 yılında hırsızlık nedeniyle ciddi bir zarar görse de aradan geçen yıllarda kendini toplamayı başaran Bitcoin altından çok daha değerli bir hale geldi ve 2018 yılı itibariyle yatırımcılarına çok ciddi bir gelir getirdi. Bitcoin halen daha bazı kişiler tarafından kabul edilme sürecini yaşıyor ve giderek İnsanların kendisine alışmasını sağlıyor.  Kripto paralara yatırım yapmayı düşünüyorsanız kaybetme riskini her zaman aklınızın bir köşesine koymalısınız.  Bitcoin yatırımı konusunda kendi araştırmalarınızı yapmaya devam edin ve nasıl büyüdüğünüizleyin.

Bitcoin yatırımı yaparken ya da diğer Kripto paralara yatırım yaparken kurnaz yatırımlar yapmak çok büyük getiriler sağlayacaktır.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Genel Yayın Yönetmeni

3 YORUMLAR

  1. Bitcoin yada herhangi bir sanal para için yatırıma asla geç kalmadık ancak daha kurnaz ve iyi düşünmemiz gerekiyor artık bu piyasada çok karışık ve rakip dolu her hamleyi iyice düşünüp yapmak lazım.

  2. 2014 yılı civarında tam hatırlamamakla beraber 15-20 dolarlık yatırım yapmış, o zaman yeni yeni gelişen bulut madenciliğine soyunmuştum.
    ama şu aşamada yeni yatırıım için bence erken en azından yılın son çeyreğini beklemek lazım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here