Bitcoin yatırım uygulamaları en iyi 5 mobil uygulama

3
116
mobile btc
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kripto para birimleri ile ilgileniyorsanız sizler için oluşturduğunuz en iyi Bitcoin yatırım uygulamaları arasında 5 mobil uygulamayı anlatmak istiyorum. Bitcoin yatırım uygulamaları Kripto para birimlerini mobil üzerinden alıp satmak mümkün sizlere bu yazımızda en kullanışlı ve rahat bir şekilde alım satım yapabileceğiniz mobil uygulamalardan bahsedeceğiz.

1- Blockfolio

Blockfolio ile aldığınız Kripto paraları manuel yani elinize girmeniz gerekiyor.  Yani çok fazla Kripto para yatırımı yapıyorsanız bu uygulama sizin için çok ideal değildir. Daha az ve günde birkaç kez Kripto para alımı yapacaksanız kesinlikle bu uygulamayı indirebilirsiniz.  Ayrıca hem Android hem de İOS da çalıştığı için kullanışlı bir uygulamadır.

2- Bitcoin Checker

Uygulama sadece Android kullanıcıları için geçerlidir ve oldukça ufaktır herhangi bir borsadan Kripto para  birimini görüntüleye biliyorsunuz.  Bu uygulama ile alt coinleri de farklı borsalar üzerinden izleyebilirsiniz.

3- Coin Tracking

Eğer sizde de ciddi yatırımcıusanız Coin Tracking  sizin için ideal bir uygulama olabilir. Tüm işlemleri analiz ederek kar zarar oranın hesaplayarak yapmak istiyorsanız bu uygulama tam da size göre.  Uygulama gerçek zamanlı olarak çalışır ve tüm Kripto para birimlerini destekler hem iOS hem de Android’de kullanabilirsiniz.

4- Ztrader

Kullandığınız borsa (Bittrex ya da Poloniex gibi) mobil uygulamaya sahip değilse bu uygulamayı indirerek borsaya bağlanabilirsiniz.  Uygulama Şu an için sadece Android’te çalışıyor gelecek dönemde Muhtemelen İOS da görebiliriz.

5- Google Authenticator

Kripto paraların güvenliğini sağlamak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.  Kesinlikle Kripto paralarım güvende olmalı diyorsanız uygulama tam da size göre.  Uygulama Android ve iOS ta çalışmaktadır.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Genel Yayın Yönetmeni

3 YORUMLAR

  1. Eğer yavaş yavaş içli dışlı olmaya başladıysanız sanal para birimlerine telefon uygulamasınada çok ihtiyaç duyuyorsunuz, çünkü her an takip etmek ona göre davranmak gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here