Bitcoin Kredi Kartı İle Nasıl Alınır?

2
131
btc card
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bitcoin Banka havalesi yoluyla alabiliyorsunuz. Tabii ki tek alım yöntemi bu değil. Bitcoin kredi kartı ile almakta mümkün. Bitcoin kredi kartı ile nasıl alınır? Bugünkü yazımızda sizlere bundan bahsedeceğiz.  Öncelikle belirtmekte yarar var ki Bitcoin alabileceğimiz 4 tane Türk Borsası var.

Bu Borsalar  Paribu.com, Koinim.com, BTCTurk.com ve BitKapital.com. Bu 4 borsadan da kredi kartı ile Bitcoin almak mümkün değil bunların tamamı Banka havalesi kabul eder ve kredi kartıyla alabilmek için yurt dışındaki siteleri kullanmanız gerekir. Yani Türkiye üzerinde işlem gören hiçbir borsadan kredi kartı ile Bitcoin ya da diğer Kripto paraları satın alamazsınız.  Bitcoin yatırımcıları kredi kartı ile Bitcoin almanın zor olduğunu zannediyor ancak sanıldığı kadar zor değil.  Sizlere hızlı bir şekilde kredi kartı ile nasıl Bitcoin alabilirsiniz bunu tarif edeceğim.  Dünya üzerinde tercih edilen ve en güvenilir İnternet sitelerinden bir tanesi olan Cex.io Üzerinden nasıl kredi kartı ile Bitcoin alabilirsiniz bunu anlatalım.

Cex.İo Üzerinden Kredi Kartı İle Bitcoin Almak

En eski Bitcoin borsalarında bir tanesi olan bu site üyeliğinizi doğrulamak için sizden sadece 30 dakika ister. Cex.io  sitesinde üyeliğiniz onaylandıktan sonra giriş yaparak işleme başlıyoruz.

  1. Bitcoin alabilmek için önce kredi kartıyla hesabında para yüklemelisiniz.
  2. Sağ üstte yer alan “Deposit” butonunu tıklayın.
  3. Açılan pencerede ödeme metodunuzu “Payment card” olarak seçin.
  4. Sağ üstte yer alan bölüme ne kadarlık yükleme yapmak istediğinizi girin.
  5. Mavi “Deposit” butonuna tıkladığınızda bakiye yüklemesi gerçekleşecektir.
  6. Bakiye yüklendiğinde “Buy/Sell” kısmında almak istediğiniz Bitcoin miktarını Dolar cinsinden veya BTC cinsinden tuşlayın ve “Buy” butonuna basın.
  7. Açılan pencerede “Confirm the Order” butonuna tıklayın.

İşte bu kadar başarılı bir şekilde kredi kartı ile Cex.io üzerinden kredi kartı ile Bitcoin aldınız.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Genel Yayın Yönetmeni

2 YORUMLAR

  1. Bende ilk adımı kredi kartı ile atmıştım daha sonra diğer altcoinleri al sat yapıp onlardan gelen paraylada bitcoin alıyorum bu şekilde yaparak kazanç elde etmeye çalışmıştım ilk zamanlar pek olmasada öğrendikçe gelir elde etmek mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here