Bitcoin Fiyatının 2018 Yılında Ribaund Yapması İçin 3 Neden

0
114
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2018 yılı Bitcoin için tehlikeli bir başlangıç ​​oldu, fakat yatırımcılar için umut verici olmaya devam ediyor.  119 milyar dolarlık işlem hacmi olan ve baskı ve reklam platformlarına soğuk duşun ardından Bitcoin fiyatında bir canlanma başladı. CNBC’den Brian Kelly, yeni çeyrek için Bitcoin fiyatının sürücülerini belirlendiğini kaydetti.

15 Nisan, Amerika Birleşik Devletleri’nde vergi sezonunun sonunu işaret ediyor. Aralık ayında, Bitcoin’in devasa mitinginden yararlanan yatırımcılar, Mart ayında Bitcoin fiyatında satış baskısının yüzdesini açıklayan Sam Amca’ya ödeme yapmak zorunda kaldı. Kelly, Mart ayında gerçekleşen herhangi bir “vergiyle ilgili satış” ın bir haftadan biraz daha fazla bir sürede sona ereceğini kaydetti. Kelly, 2 milyar dolarlık Telegram ICO’nun BTC’den yatırım çekebileceğini de dile getirdi.

Japon Coincheck blokta olabilir. Monex Group , ABD merkezli TradeStation’ın (büyük veri ve grafik yetenekleri ile) ana şirketidir ve sadece satış için değil, potansiyel alıcı, çevrimiçi aracılık halka açık bir şekilde işlem görmektedir .

BK Capital Management CEO’su Brian Kelly, CNBC’ye verdiği demeçte  “Bu büyük bir güven artırımı; Şu anda Japonya’da bir kripto alışverişi yapmak üzere düzenlenen bir kamu kuruluşuna sahipsiniz, ”diyor.

Dip almak için aradığınız sürece, Bitcoin yatırımcılarını izlemek zordu. Bitcoin fiyatının düşmesine rağmen, performans sadece tarihin kendini tekrarladığını kanıtlıyor. Fonstrat verilerine göre, “son yedi yılın yalnızca birini [2013’te] yükselten, lider kripto para birimi için tarihsel olarak Mart kötü bir aydır.

Bu, Nisan ayı için iyi bir haber, çünkü tarihsel olarak, bu “son yedi yılın beşini artıran” Bitcoin fiyatının en iyi ticaret aylarından biri olan Nisan ayında yükselişe geçmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here