Bitcoin Fiyatı Yıl İçinde $ 40,000 Ulaşabilir

2
72
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Milyarder Marc Lasry: BTC 40000$ Olabilir

Avenue Capital Grubun kurucu ortağı olan Marc Lasry yönetimi altında bulundurduğu 9.6 Milyarlık fonlarla bitcoin piyasasına iyi bir giriş yaptı. Bu girişi birde açıklama ile süsleyen Lasry yıl içerisinde Bitcoinin 40Bin doları görebileceğini iddia etti. CNBC ye konuşan Lasry Bitcoin fiyatı konusunda oldukça olumlu olduğunu söyledi.

Larsy Yaptığı Açıklamada Tam olarak Ne Dedi?

“Ana akımın içine girdiği ve daha fazla pazar olduğu gibi serbestçe ticaret yapılabilir,
Genelde daha fazla yer aldıkça ve daha fazla pazar serbestçe ticarete izin verdiği yerde ticaret yapmasına izin verdiğinden, Bitcoini Sevmemin asıl nedeni Geleceğin onda olduğunu düşünmemdir. [Diğer Kripto Paraların Aksine]

Yapılan açıklamaya baktığımızda diğer kripto paralar için çok ümütli konuşmayan ve bitcoini diğerlerinin çok üstünde tutan bir anlayışı olduğunu çok net olarak görüyoruz. Bitcoin eskiyen teknolojisini yenilediği taktirde bizde aynı düşüncesine katıldığımızı ifade edebiliriz.

Larsy Bitcoin 300 $ seviyesinde iken almadığı için çok büyük pişmanlık yaşadığı aynı hatayı yeniden yapmak istemediği için bu sefer daha çabuk davranacağını belirtiyor.

Fakat son zamanlarda kripto para piyasasında oluşan bir algıyı mutlaka paylaşmak istiyorum.  Bitcoin ile ilgili olarak ne zaman iyi yorumlar ve haberler çıkmaya başlasa küçük yatırımcılar iyimserliğe kapılıp borsaya giriyor o esnada yeterli karı alan büyük yatırımcılar satıp çıkıyor.  Tersi haberlerde ise yeterince düşen fiyattan büyük yatırımcılar toplayıp küçükleri daha yüksek fiyatlardan almaya teşvik ediyor.  (Tamamen Kişisel görüşümüzdür, Yatırım tavsiyesi değildir.)

Kare , Robinhood ve Circle dahil olmak üzere bir dizi şirketin Orta Düzey Kripto Para Yatırımcılarına daha erişilebilir ürünler için aracılık yaptığı haberleri gelirken, Coinbase ve Xapo gibi firmalar da kurumsal yatırımcılar için özel çözümler geliştirdiler.

Larsy Bitcoin Yatırımı Ne Kadar?

Milyarder İş adamının Bitcoine yatırımının 1.7 milyar olduğu tahmin ediliyor. Bu yatırımın kişisel olarak yapıldığı ve yatırım şirketlerinin kullanılmadığı özellikle belirtildi.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here