Bitcoin Fiyatı 6000$ Altına Geriledi

0
149
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bitcoin Düşüş Turunu Devam Ettiriyor. 6.000$ Altına

Bitcoin fiyatı

Btc dün öğleden sonra belirli düşüş periyotları aralıklarıyla 6.000$ altına gerilemeye başladı. Akşam Saatlerinde 5.800$dolar desteğini test etti ama sonrasında toparlayarak 5900 seviyesine kadar çıkarak kritik bölgeden birazda olsa uzaklaşmış görünüyor.

Kripto Para Birimlerinde Yıl başından beri düşen bir hacim sözkonusu olduğunu size birçok yazımızda belirtmiştik. Bu hacim kaybı piyasanın toparlanamamasının en büyük nedenlerinden birisi. Özellikle boğa yatırımcılarının şu dönemde geri çekilmiş olması piyasa hakimiyetini ayılara bırakmış durumda.

Neden Bitcoin

Sıklıkla Bitcoin fiyatından bahsetmemizin temel sebebi Bitcoinin yönünün piyasayı belirlemiş olmasıdır.  6,100$ seviyesinde küçük hareketlerde bulunan bitcoin Gece saatlerinde düşüş trendi artarak 5.875 Dolar seviyesine kadar düşüş gösterdi.

Bitcoin (BTC Dominance)

Btc Dominance  42.9%  oranına ulaşmış bulunuyor. Buda paranın alt coinlerden çıkıp BTCde yoğunlaştığını gösteriyor. 24 Saatlik dilimde bakıldığında tüm kripto paralarındaki düşüş sonrasında MarketCap 237,6 Milyar$ Seviyesine kadar indiği görülüyor. dolara düştü.

 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here