Bitcoin Analizi 18 Haziran 2018

0
164
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bitcoin Analizi 18/06/2018

Ayı Piyasası düşüşlerin ağırlıkta olduğu bir piyasa olduğu için bu piyasada kaybetmemek herşeyden önemlidir ve dolayısıyla bolca stres biriktirir. Sabır herşeyden önemlisidir. Ama kazancın yüksek olabilmesi için ayı piyasasına ihtiyaç vardır. Ayıda düşükten aldığınız ve koruduğunuz sermayenizi boğa başladığında maximum fiyatta değerlendirebilirsiniz. 

BTC / USD Grafiği ve Analizi 

Geçtiğimiz üç gün boyunca Bitcoin Yatar bir seyirde devam ediyordu. Dün Akşam saatleri itibariyle küçük bir yükseliş ile yukarı doğru ivmelendiğini görmekteyiz.  Detaylı bitcoin fiyat analizi için buraya bakınız. 

Eğer BTC / USD çifti $ 6,715 üstünde kalmayı başarır ise 7000 seviyesini görmemek için bir neden yok. Her ne kadar hareketli ortalamalar eğimli olsa da ve RSI negatif bölgede olsa da, bizim görüşümüz Piyasanın en büyük para birimi ve yön göstericisi olan bitcoinde bir hareket aralığı olarak 6500-7000 seviyesi görülmelidir.  Bu nedenle, düşüş trendinin durduğu bir aralıkta 6000 seviyeleri alış yerleridir ve uzun vadeli yatırım için uygun zemindir. 6000 Seviyesininden yukarı çıkışın ilk noktası 6800 direncidir. Daha sonrasında 7100 ve 7700$ dolar seviyesi en güçlü direnç seviyeleridir. Bunun üzerindeki harketlilikler üçgenin direnç hattına kadar uzayabilir ve 8,500 $ seviyesini görmenizi sağlayabilir. 

Yukarda belirttiğimiz tablo iyimser tablo olup bu riskli bir işlemdir. Mutlaka alış ve satışlarda tedbirli olunmalıdır. Bu süreçte satış ağırlığı hissedilir ve aşağı doğru bir trend başlar ve sonucunda 6.000 $ ‘ın altına inerse, yukarıda bahsettiğimiz tablo tamamen geçersiz olacaktır. 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here