Bitcoin, % 4 Düşüşle 9.000 Doların Altında

0
110
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir gecede yüzde 4’lük bir düşüş kaydeden Bitcoin fiyatı 9.000 $ ‘ın altına indi. Bitcoin’in mücadelesine rağmen, Tron (TRX) ve Verge (XVG) de dahil olmak üzere birkaç jeton, son 24 saatte XVG ile yüzde 10’luk bir artış gösteren büyük kazanımlar kaydetti.

En İyi Kazandıranlar: MANA, XVG ve Tron

1 Mayıs’ın en iyi performans gösterenleri Decentraland (MANA), Verge (XVG) ve Tron (TRX). Tron’un değerindeki artış, yatırımcıların Tron ağının ana pazara çıkarılması yönündeki yükselen faizlere bağlanıyor.

EOS ile benzer şekilde, Tron henüz ana ağını başlatmıyor. Test ağını Mart ayında yayınladı ve 2017’den bu yana proje geliştirildi. Çalışan bir ana ağ olmadan, her iki ağ da günlük 6,4 milyar $ ‘ın üzerinde işlem hacmi ile sırasıyla 14 milyar dolar ve 6 milyar dolar olması tahmin ediliyor.

Etheremum merkezli sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın simgesi MANA, bitcoine karşı yüzde 11’lik bir artış ve ABD dolarına karşı yüzde 6’lık bir artış kaydetti.  Şu anda MANA, 30 Nisan’dan beri 0.00001510 BTC seviyesinden yaklaşık% 20 artışla 0.00001810 BTC’de işlem görüyor.

Decentraland ve Digital Currency Group (DCG) gibi kurumsal yatırımcılar üzerinde sanal gerçeklik ürünleri geliştiren her iki geliştiricinin ilgisinden dolayı MANA’ya olan talep hızla artıyor.

Geçtiğimiz hafta, DCG bitcoin ve blockchain yatırımcısı Travis Scher, Decentraland’ın önde gelen sanal gerçeklik tabanlı bir platforma dönüşebileceğini ve bir sonraki büyük medya platformu olarak yola çıkılabileceğini söyledi. Scher, Decentraland’daki diğer yatırımcıların hem sanal gerçeklik hem de blockchain teknolojisinin geliştirilmesinde ön plana çıkma potansiyeline sahip olduğunu ifade etti.

Scher  konuşmasında “Öncelikle, insanların gelecekte sanal dünyalarda önemli miktarda zaman harcayacaklarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz.  Böylece, DCL gibi bir şey bir sonraki büyük sosyal platform haline gelebilir, ” dedi

Piyasadaki en baskın kripto para birimi, son 24 saat içinde toparlanamadı ve 30 Nisan’da yüzde 2’lik bir kayıpla kapandı. Teknik göstergeler ve momentum osilatörleri, bitcoin’in nötr bir bölgede olduğunu ve iyileşmesi konumu ideal.

Bitcoin’in Bağıl Güç Endeksi (RSI) 55 seviyesinde olduğundan şu anda aşırı alım veya aşırı satım koşullarını göstermemekte. Bitcoin’in günlük işlem hacmi iyileşebilirse, bitcoin’in 9.500 $ ‘lık bir alana geri dönmesi ve 10.000 $’ lık bölgeye doğru hareket edebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here