Bitclub Network Madenciliği Doğrulanabilir mi?

6
131
Bitclub Network Madenciliği Doğrulanabilir mi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bitcoin, 2008 yılında Satoshi Nagatomo tarafından başlatılan ve aynı yıl piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Bitcoin’in en güzel yanı, dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan birine, kolayca ödeme yapabilmek ve para transferini gerçekleştirmektir. Tüm finansal işlemleri oldukça basit bir şekilde gerçekleştirmeye olanak sağlayan Bitcoin, bir ağ şeklinde çalışıyor ve tüm Bitcoin’lerin birbiri ile bağlantısı vardır. Böylece de, merkezi bir sisteme gereksinim kalmıyor. Küresel para piyasalarında Euro ve Dolar’a alternatif olarak gösterilen Bitcoin, BTC olarak simgelenmiştir.

Bitclub Network Madenciliği

Bitcoin Madenciliği Nedir?

Bitcoin madenciliği özetle, Bitcoin üretmek olarak düşünülebilir. Bu üretimin diğer fiziki üretimlerden farklı olduğunu belirtmek gerekiyor. Bitcoin madencileri, Bitcoin üretimlerinin yanı sıra, Bitcoin’i Bitcoin yapan özelliklerden biri olan ve Blockhain adı verilen hesap defterlerini de tutmaya yararlar.

Bitcoin madenciliği, kişisel bilgisayarlarda belirli bir özelliği olan sayıların aratılıp buldurulmasından ibarettir. Ancak bu sayıların bulunması oldukça zordur. Bu zorluk, Bitcoin tasarımcısının belirleyiciliği ile doğmuştur ve en güvenli yol olarak öngörülmüştür. Aksi halde, herkesin kişisel bilgisayarı ile Bitcoin üretmesi kolaylaşmış olurdu. Ancak, Bitclub Network’ta durum böyle değildir. Kullanıcı Bitcoin Network’e girdiğinde, sistem o kullanıcı için otomatik Bitcoin üretiyor. Yani, sistemin zaten kullanıcı için ürettiği Bitcoin, sisteme giriş yapan kullanıcıya kazanç olarak veriliyor.

Bitcoin Network’e Nasıl Katılım Sağlanır?

Bitcoin Network’e katılım sağlamak için öncelikle Bitcoin satın almak gerekiyor. Çünkü, Bitcoin Network sistemi yalnızca Bitcoin ile üye alımına açıktır. Bitcoin dışındaki hiç bir ödeme sistemi kabul edilmiyor. Bu sisteme üye olmak için 100 Dolar değerinde Bitcoin olması yeterlidir.

Bitclub Network Madenciliği Doğrulanabilir mi?

Bitclub Network Madenciliği, gerçek zamanlı karım gücünün takip edilebildiği kamuya açık bir madencilik havuzudur. Üyelik tabanının büyümesi ile, madencilik havuzu da büyüyor. Böylece havuz web sitesine daha çok karım gücü ekleniyor. Daha fazla karım gücüne sahip olmak günlük ve haftalık olarak daha çok blok elde etmeyi mümkün kılıyor. Bu da, Bitclub Network madenciliğinin doğrulanabilir bir yapıya sahip olduğunu gösteriyor.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

6 YORUMLAR

  1. Madencilik havuzlarında en çok ilgimi çeken firma bu oldu yaptığım araştırmalarla bana istediğim güveni verdi yapacağım kazımları buradan yapmayı düşünüyorum her olanağıyla güvenilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here