Binance Academi Beta Lansmanı

0
33
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Binance Academy: Blockchain ve Kripto Para Eğitimi

Dünyanın en büyük kripto para borsalarının başında gelen Binance yaptığı açıklama ile Binance Academi Betanın tanıtımını yaptı.  Binance Academiye giriş için buraya tıklamalısınız.

Binance Academi Nedir ?

Binance Academi, Binancenin geliştirmiş oludğu yeni ve herkese açık olan bir erişim merkezidir. Buradaki amaç Blockhain teknolojisini ve Kripto Para işlemlerini öğretilmesi ve herkese ulaştırılmasına köprü oluşturmasıdır.

Ücretsiz Bitcoin Olurmu? Öğrenmek için Tıklayınız 

Binance Academide Neler Var ?

Mevcut konuların neler olduğuna bakıldığında en büyük ilgi hiç şüphesiz Blockchain, Coinler& Tokenler oluşturacaktır. Ayrıca Güvenlik ve Kripto Para ticaretide bu eğitimlerin kapsamına girecektir.  Aşağıda bu konuda yayınlanmış olan bazı videoların linkleri bulunmaktadır. Şuan için sadece ingilizce olarak yapılan eğitimlerin ileride Türkçe olarak sunulmasıda mümkün olabilir.

Binance Akademiye her hafta yeni içerikler eklenecek ve büyütülmeye devam edilecektir. Binance topluluğundan yapılan öneri ve geri bildirimler ışığında daha fazla geliştirme yapılacağıda belirtilen açıklamada katılımcıların eksiklikleri ve talepleri bildirmesinin önemine değiniliyor.

 

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here