Basic Attention Token İle Yeni Tanışanların Yapması Gerekenler

2
103
indir
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Basic Attention Token, Javascript’in mucit ve Mozilla ve Firefox’un kurucu ortaklarından Ethereum blok zincirine dayanan, ademi merkeziyetçi, şeffaf bir dijital reklam platformudur. Platform birçok bileşenden oluşur.

BAT ($ BAT) ayrıca Ethereum tabanlı ERC20 yardımcı programının isim simgesidir ve BAT platformunda dikkatin hesaba katılma birimi olarak kullanılır: reklam verenler reklam alanını ve kullanıcı dikkatini çekmek için BAT ile işlem yapacaklar; Yayıncılar ve içerik oluşturucular, $ BAT tutarında reklam geliri ve kullanıcı yatkıları alacaklar; kullanıcılar dikkatleri nedeniyle $ BAT kazanacak ve ödüllendirilecek.

Basic Attention Token

BAT Brave İle Nasıl Çalışır?

Brave, varsayılan olarak reklamları ve izleyicileri engelleyen milyonlarca kullanıcısıyla, açık kaynak kodlu, gizlilik korumalı, performanslı bir web tarayıcısıdır. Android, iOS, Windows, MacOS ve Linux’ta kullanılabilir.

Cesur Ödemeler: Kullanıcıların favori yayıncılarını ve içerik yaratıcılarını $ BAT ile desteklemelerini sağlayan bir programdır. Kullanıcılar, Patreon gibi içeriği izlemek için harcanan zamana bakılmaksızın belirli katkı paylarını da sabitleyebilir

BAT Reklamları: BAT Reklamlarına giren kullanıcılar, kendilerine $ BAT şeklinde görüntülenen reklamlardan bir gelir payı alacaklardır. BAT reklamlarıyla, kullanıcı dikkatleri değerlidir. BAT ekosisteminden gelen reklamlar öncelikle, zengin push bildirimleri, tam sayfa HTML5 içeriği, video, açılış sayfaları ve daha fazlası biçiminde özel reklam alanlarında kullanıcıya doğrudan görüntülenecektir. Kullanıcılar, reklamları özel reklam alanlarında görüntülemek için reklam gelirinin % 70’ini alır.

BAT’ı Farklı Yapan Nedir?

BAT, dijital reklamların yayınlanma biçiminin temel bir yeniden düşünülmesini temsil eder. Geçerli model, üçüncü taraf sunucuları tarafından eşleştirilen ve sunulduğu için takip pikselleri, komut dosyaları, çerezler ve sayısız arabulucuyla üçüncü parti izlemeye bağlıdır. Reklamları bu şekilde sunmak birçok fayda sağlar.

Reklam eşleştirmesi için gerekli olan tüm veriler cihazdan çıkmaz ve üçüncü taraf takipçileri engellendiğinden, kullanıcıların tarama verileri gizli tutulabilir. Tarayıcı, etkin sekmeler, URL ve arama anahtar kelime girişi verileri, tarama geçmişi de dahil olmak üzere, kullanıcı verilerine sahiptir. Tarayıcıyla birlikte platform, bir kullanıcının gerçek zamanlı olup olmadığını belirleyebilir ve bir teklif için tarama deneyimine yerleştirin.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

2 YORUMLAR

  1. Farklı bir yapım, iyice kurcalanıp öğrenilmesi gerekiyor; şuan reklam hacmi gerçekten fazla dikkat edilmesi lazım ben yeni yeni tanışıyorum ancak bir çok bilgiyi şimdiden topladım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here