Ay Kik Kurucusuna göre, Blockchain de Son Durum

0
91
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kik CEO’su Ted Livingston, bu hafta başlarında Gerçek Kuzey teknoloji konferansında blok zinciriyle ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu: “Neredeyse hiç kimse ona bakmamalı.”

Kin Kurucusu Blockchain Belittles

Livingston’a göre; 2017’de Şirket için bir İlk Para Teklifi ile 100 milyon doları aşması gerçeğiydi. CEO, konferansa katılımı ile ideolojisini açıkladı.

Livingston “Dünyanın en çok kullanılan şifreleme türlerinden birini oluşturmaya çalışmadığınız sürece, blockchain’in sizin için değer yaratması çok düşük oranlardır” dedi.

Livingston, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri dışındaki blok zincirleme teknolojisi için pek çok pratik uygulamanın olduğuna ikna olmadığını söyledi.

Dijital para birimlerine sahip olmanın “dehası” nın, her ne kadar güvene bakılmaksızın sınırlı sayıda jeton değiştiren dünya çapındaki bir ekosisteme izin veren kıtlığı olduğunu da sözlerine ekledi.

Ancak, güvensiz sistem yabancıların arasındaki işlemleri kontrol etmek için harika olsa da, bu çok faktör diğer uygulamalar için blockchain’i “çok büyük” kılar.

Livingston şöyle konuştu; “Blockchain günün sonunda ne yapıyor? Güvenilir olmayan bir veritabanına sahip olmanızı sağlar. Bu bir çok yolla uygulanabilir, ama bu yolların çoğunda hala güvene ihtiyacınız var. ”

Güçlü “Bitcoin Supercomputer”

Merkezi olmayan defter sistemleri, satış, teknoloji ve finans endüstrileri için etkileyici bir kullanım durumu sağlayan, oyun değiştiren bir teknoloji olarak kurulduğu günden bu yana lanse edildi ve şöyle sıralandı; bunlar, paketler, tahviller, menkul kıymetler, ihraçtan teslimata kadar takip etmek olarak kullanılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here