Alt Coinlerde Hareketlilik Eos %8 Arttı

0
71
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

AltCoin Ve Market Analizi Artanlar ve Potansiyeli Olanlar

Dün Sabah satlerinde kripto para birimlerinde bir hareketlilik görülmeye başladı. Market hacminde yaklaşık 5 Milyar$ dolarlık bir artış meydana geldi. Bu artış hareketliliği dahada hızlandırdı. Bir iyileşme süreci olarak görülen bu yukarı yönlü hareketin en temel nedeni Bitcoinin 6600 sınırına dayanmış olmasıydı. Gece saatlerine doğru 6700ü test etsede henüz orayı geçebilecek güce ve hacime ulaşamadı.

Artışa Olumlu Sinyal Veren Büyük AltCoinler

Eos Analizi

Bu artışın başını çeken temel büyük coinlere baktığımızda karşımıza ilk olarak EOS çıkıyor. 6.60 dolara kadar gerileyen coin bu harekete hızlı bir giriş yaparak 7.35lere kadar çıktı, bu aşamadan sonra Biraz geri çekilme yaşandı ve sonrasında tekrar toparlanarak 8 dolar seviyesine kadar yükseldi.  Paketin başı EOS oldu ve geçen hafta 6,50 dolara düştükten sonra 7.30 $ seviyesinin üzerinde işlem görmeye başladı.

Bitcoin Cash Analizi

Bitcoin Cashte uzun bir düşüş süreci yaşayan coinlerden. 720 Dolar seviyelerine kadar gerileyen coin toparlanma sürecine diğerlerinden önce başlamıştı. 730-740 Dolar seviyelerinden başladığı haftayı artışın hızlaması ile 800 dolar bandına yükselerek taçlandırdı. Önünde hala ciddi bariyerler var bunları aştığında ilk hedef 870 dolar olacaktır.

Cardano ve Stellar Analizi

Stellar daha önce hakkında çıkan olumlu haberler nedeniyle zaten yükselmişti. Bir düşüş beklentisi vardı. Ama piyasanın olumlu sinyalleri ile tekrar toparlanmaya başladı ve 0.22 Dolar seviyesine kadar yükseldi.

Cardano da Pazartesiye gelene kadar yükseliş kaydeden altcoinlerden, Pazartesi 0.145 Dolar seviyesinde başladı. Kar satışları ile bir miktar düşüş yaşadı ama piyasaya gelen hacimle beraber yükseliş trendine katıldı. Şuanda 0,153 Seviyesinde işlem görüyor.

Neo ve Litecoin Analizi

Litecoin ciddi hayal kırıklığı yaratan coinlerden birisi. Özellikle litepay servisini beceremelerin ardından bir türlü olumlu bir gelişme yaşayamadılar. 77 Dolar gibi bir seviyeye indikten sonra küçük bir toparlanma yaşasada önemli bir gelişim olmadı. Piyasanın yukarı yönüne ayak uydurarak bir harketlenme yaşadı ve Anlık olarak bakıldığında 83.10 dolar seviyesinde işlem görüyor.

neo

Neo, önceki haftalarad ONT ile yaptığı iş birliği nedeniyle bir anda yukarı fırlamıştı. 30 Dolar seviyesinden 39 dolara kadar güzel bir ralli hareketi yapan neo daha sonra gelen satışlarla 33 dolara kadar indi. Dünkü artıştan çok nasibini alamayan coinlerin başında geliyor. Ama yinede %5 lik bir artış kaydetti. Neo fiyatına baktığımızda 36.70 dolar seviyesinde işlem görmektedir.

da iyileşme modunda gibi görünüyor ve Cuma günü geçtiğimiz günlerde 75 dolar seviyesinin oldukça altına düşerek 78 dolar seviyesinde işlem görüyordu. İleriye yönelik% 2’lik hareket de, bir dizi ödeme sistemi üzerinde para biriminin benimsenmekte olduğu yönünde yapılan ilave açıklamaların ardından geldi. NEO da yaklaşık% 5 oranında yükselen ve basın zamanında 33,50 dolar seviyesinde işlem gören pozitif bir hareket gösterdi.

Az Yükselenler

Diğer coinlere nazaran daha az yükseliş kaydedenlere baktığımızda IOTA, VEN QTUM, ONT göze çarpan coinler. Özellikle ONT daha önce ciddi oranda yükseldiği için aslında kar satışlarını baskılamış durumda. Dash,QTUM,ONT, IOTA analizlerine baktığımızda günü %1ve 3 arasında kapatan coinlerden.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here