AirDrop ve Amaçları Nelerdir?

2
123
AirDrop ve Amaçları Nelerdir
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

AirDrop ve Amaçları Nelerdir?

Sanal para borsalarına renk katan Airdrop hakkında en temel bilgilerin hepsi burada bulabilirsiniz. Airdrop hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek için sürekli olarak araştırmalarımıza devam ediyoruz. Kriptoevi.Com olarak Coin dünyasına dair bütün güncel haberleri sizlere sunmak için sürekli çalışmaktayız.

AirDrop’un Kurulma Amacı Nedir?

Kripto paraların en kaliteli ve popüler dönemini yaşamasına vesile olan Bitcoin artık kendini geri planda hissediyor. Çok bariz hatalar ve bir gecede yaşanan büyük kayıplar, tüm kullanıcıları diğer tercihlere itmek zorunda bıraktı. Bir bakıma güzelde oldu, tüm rakipler birden kendilerini yeniledi, sağlam olanlar ön plana çıkmak için fırsat yakaladı. Ancak bu ana kadar kendisine farklı bir pencereden bakan Bcoin kimseye pastadan pay bırakmıyordu. Bununla beraber, kullanılmak istenen bütün alanların kapatılmasına da neden olmaktaydı. Para kazancının sağlandığı ve bu kadar hızlı dengelerin değişebildiği durumlarda anlık boşluklar çabuk doldurulur. Bunu fırsat bilen altcoin sahipleri, ne derece sistematik ve hızlı işlediklerini göstermek için var güçleriyle çabaladılar ve oldukça başarılı oldular. Bu kadar hızlı gelişim yenilikçi olamayan ve oturmuş bir sistem isteyen patronlar için yeni kapıların kapanması manasına gelmekteydi

Çünkü üst sınıf dijital paralardan ağzı yanan insanlar, güven konusunu yakaladığında asla bundan şaşmayacaktır. Buda fark yaratmak isteyen ya da eksikleri fark edip kendine alan açmak isteyenler için tam anlamıyla imkânsız bir kısır döngü haline gelecektir. Bu durumu engellemek adına kullanıcıların çaba harcamandan fark edecekleri ve dahil olmak isteyecekleri platformlar yaratılması gerekiyordu buda AirDrop oldu.

AirDrop Tercihi Kazanç Sağlar mı?

İlk olarak bilinmesi gerekenlerin başında amacın reklama dayalı bir yapıda ilerlediğini kabul etmek olacaktır. Kendinize ait bir sosyal medya hesabınızdan böyle bir etkinlik içinde bulunduğunuzu belirtmeniz kaydıyla getiri sağlamaya başlayabilirsiniz. Tüm bu zaman zarfı içinde tek bir altcoin olarak değil kripto para piyasalarına yeni sürülmüş tüm tercihlerden faydalanabilirsiniz.

Birçok site hiçbir işlem talep etmeden hesabına geçiş sağlasa da bazı değerleri barındırmanızın gerektiğini belirten durumlar vardır. Bunlarda çok basit bir şekilde halledilerek, sisteme giriş yapmanıza olanak sağlayacaktır. Dilediğiniz gibi hareket edebilirken, maddi kazanç sağlamak konu hakkında daha derin bilgi edinme isteği uyandıracaktır. Kripto paralar için gelişim devam ederken Bitcoin’den daha fazla değer gören altcoinler tercih edilmeli.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

2 YORUMLAR

  1. Alt coinlerin çok hızlı bir şekilde önem kazanmasıyla birlikte airdrop ta kendini daha hızlı göstermeye başladı bende artık tek coin yerine bir çok alt coine yatırım yaparak kazanç elde etmeye çalışıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here