AirDrop Sistemi Neler Yapacak?

3
130
bitcoin telefon
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

 AirDrop Sistemi ile Neler Yapılabilir ?

Sanal para borsalarında denge kuran altcoinler, artık AirDropla daha güçlü. Bu coinlerin piyasa hakimiyetini daha etkin kılmalarına olanak tanıyacak olan AirDrop sayesinde gelişiyor.

AirDrop Sistemi Ne Derece Etkili Olacak?

AirDrop artık kendini en hızlı kabul ettiren sistemlerin başında geliyor. Buna en büyük katkı çok büyük bir fiyaskoyla sonuçlanmak üzere olan Bitcoin’e borçlu. 2008 yılında kendine başka bir Dünya yaratan dijital paraların babası Bcoin artık kendini alt sınıflara bırakmak için fırsat kolluyor. Birçok kişi tarafından desteklenirken, diğer taraftan tamamen uzak durulması gerektiği söylense de kale alınmadı. Sonuç olarak bir gecede yaşanılan 530’luk kayıp beraberinde güven ve prestij kaybını da getirdi. Böyle bir durumun yaşanmasıyla hemen rakip firmalar kozlarını ortaya koymaya başladılar. Tüm beceriyle diğer sınıf paralardan eksiklikleri tamamlayıp kullanıcıların karşısına çıktılar.

Yüzlerce altcoin kurucusu şirketleri adına girişimde bulunma şansı yakaladılar. Bunlar sağlanırken tüm kullanıcılar her konuda güvence ve kalite gibi unsurların bir arada bulunmasını istedi, bunu sağlamakta büyük patronlara düştü. Beklentileri karşıladı ve pek bir sorun kalmadı. Ancak herkes bir şekilde konuya dahil olmanın peşinde, kullanılmakta olan tüm altcoinler kimseye bir çıkış yolu tanımıyor. Bu uygulama neticesinde sisteme yeni giriş yapmak isteyenler adına mükemmel bir kolaylık anlamı taşıyor. Ücretsiz olarak tasarlanması, hesabında ücretsiz bir şekilde gelir görmesi konunun detayları hakkında fikir sahibi olmasını sağlayacaktır. Bu sayede yeni bir seçenek, tercih edebilir olmasıyla birlikte ücretsiz olan ve kullanıcıyı daha fazla kültür içinde tutma manasına gelmektedir.

AirDrop’tan Yararlanmak İçin Neler Yapılmalı?

AirDrop kullanmak için altcoin sitelerini takip etmeniz gerekiyor. Sistem üzerinde kayıtlı ve yer tutan her yeni tercih bu yaygınlaşma yolunu kullanacaktır. Sizde ekstra bir şekilde hesabınızda fazla miktarlar görmek istiyorsanız deneyebilirsiniz. Sadece birkaç site dışında hepsi otomatik olarak sizlere sistemine kabul edecektir. Diğer geri kalanlar e-cüzdan profil bilgilerinizi ister, kendi ingstagram vb. sosyal paylaşım sitelerinde tanıtımını yaptırmanızı ister, tüm bunlar gerçekleşirken hiçbir ücret alınmaz. Zaten reklam şirketlerine gidecek olan paranın karşılığının tam alınması sağlanmış ve bir taraftan kâra geçilmiştir. AirDrop denenmesinde sakınca olmayan ve doğru bir seçim olup, kullanıcısını üzmeyecektir.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

3 YORUMLAR

  1. Daha yeni yeni duyduğum bir kavram ancak anladığım kadarıyla alt coinleri destekleyecek, bana çok iyi bir fikir olarak geldi. Bu sayede artık sanal para birimi borsası daha hızlı bir büyüme ve gelişme kat edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here