AirDrop Ne İşe Yarar?

6
123
Bitcoin-airdrop-2017
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

AirDrop Ne İşe Yarar?

AirDrop Neyi Temsil Eder?

AirDrop kavramı Bitcoin’le birlikte hayatımıza girmiş olan sanal paralarla geldiğimiz noktaya bir işaret gibi. Diğer yandan kullanım amacı olarak açılan yeni bir sayfa, ücretsiz alan yaratmaktadır. İstenildiği dakika hızlı bir şekilde dijital para borsaları hareketlenir. Bu sayede en yeni eklentiler her zaman için arada kaynıyor ve bütün emekler fark edilmek için gereksiz bir zaman kaybı içine giriyor. İşte tam burada verilen bilgiler neticesinde korkmadan insanlar yeni seçeneklere başvurabiliyor. Bcoin’in kaybetmiş olduğu prestij ve güven kaybı diğer rakipler için bulunmaz bir fırsat yarattı.

E-cüzdan sahipleri artık yeni soluklar için geç kalınmadığını, aksine bu sistemden yararlanamayanların, kendilerinden beklentilerini karşılamasına da olanak sağlamakta. Çok küçük miktarlarda bile satın alınabilen altcoin artık bir kısım olarak bedava dağıtılmakta. Bu durumda oldukça dikkatleri üzerine çekmek için yeterli bir neden. Sürekli olarak yenilen sayfaya düşen bilgiler doğrultusunda, neyin ne derece kullanılışlı olduğu hakkında fikir sahibi olmak zor. Ancak herhangi bir risk almadan direk olarak bağlantı sağlayıp neler olabileceğini test etme fırsatı insanlara oldukça cazip gelecektir. Kaybedecek bir durum olmadan içinde bulunulan sektörden gelir elde etmek mantıklı bir adım olacaktır. Güncel bir bilgiyle hareket etmek aynı zamanda farkındalık yaratacaktır.

AirDrop Kullanmak İçin Neler Yapılması Gerekir?

Bilinmesi gerekenlerin başında ilk olarak karşımıza çıkan mesele, sitelerin üzerine düşeni yapıp yapmadığıdır. Sonuç olarak bir duyuru olmadan, yeni altcoinleri takip etmek çok zor olacaktır. Bununla beraber AirDrop fırsatı sunup sunmadığını öğrenmekte zaman alacaktır. Böyle bir hareket içinde bulunan tüm alt yapılar, kendilerini tanıtmayı amaçlarlar, aynı zamanda ne kadar ileriye dönük, sağlam bir ekiple yola çıktıklarını göstermek için gayret ederler. Beğendiğiniz bir coinin havadan gelen yardımından

faydalanmak için ya hiçbir şey yapmazsınız ya da ufak birkaç işlemden sonra direk olarak hesabınız aktif olur.

Çok nadir kurumlar belli başlı nitelikler arasa da bu durum kimseyi yormayacaktır. AirDrop sistemi Bitcoin’in yarattığı sanal para ekseninde yeni bir nefes olarak adlandırılmaktadır.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Genel Yayın Yönetmeni

6 YORUMLAR

  1. Bitcoinlerle ilgilenmeye başladığımdan beri yeni yeni sıkça duymaya başladığım bir kavramdı, bir araştırayım dedim gerçekten geleceğe doğru bir çalışma olduğunu fark ettim, airdrop bence yakında inanılmaz bir önem ve ilgi çekecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here