AirDrop Hakkında En Net Bilgiler

0
128
airdrop nedir
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

 AirDrop Hakkında En Net Bilgiler

AirDrop Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Bitcoin, artık altcoinler için bedava destek sağlıyor.

AirDrop Nedir?

AirDrop kelime karşılığı olarak havadan gelen yardım anlamını taşıyor. Oldukça yeni ve ilgi çekici olmasında çok büyük kavramlar yatmakta. Kullanılmakta olan tüm kripto paralar için geçerli olmasa da kendine pazar yaratmaya çalışan tüm altcoinler için bir ön ayak görevi görmekte. Genel olarak bakıldığında yapılan bu çalışma için söylenecek çok fazla konu var. Bilinmesi gerekenlerin başında oldukça etkili bir yan coin sistemi gibi düşünülmesi gerekebilir. Çok büyük şirketlerin kurmuş oldukları yeni altcoin seçenekleri sayesinde, geliştirilmek istenen sistemin tanıtılması amacıyla başlatıldı. İnsanların nasıl ve ne işe yaradıkları görmek ve satın almak için deneme süresi niteliğinde piyasaya sürülmek üzere.

Sabit bir merkezden tüm coin sahiplerine ulaştırılan ve bir anda hesabınıza geçmesine neden olmasıyla AirDrop çalışma sistemi hayatımıza girmiş durumda. Çünkü artık çok fazla sayıda insanların karşısına çıkabilecek sanal para tercihi söz konusu. Ne kadar kaliteli ve sağlam bir yapı içinde hizmet verseniz de popüler olmadan kullanıcıların dikkatini çekmeniz oldukça zor. Ama bedava olarak hesaplara düşen miktarlar neticesinde ne olduğuna dair muhakkak bir göz atılacaktır. Ardından karşılaşılan özeliklere göre hareket edilecek ya da kullanılmayacaktır. Ancak böyle bir sistem üzerinde alt yapısı zayıf ve ilgi çekmeyecek altcoinler bulmak zor olacaktır.

AirDrop’tan Nasıl Faydalanırım?

AirDrop sahibi olmak için yapılması gerekenler çok basit birkaç işlemden ibarettir. Zaten direk olarak coin sahipleri kendi ulaşım kanalları ve web siteleri üzerinden nasıl erişim sağlayabileceğiniz konusunda en ince detay kadar yardımcı olacaklardır. Birçok yönetici direk olarak koşulsuz dağıtım yapsa da belli başlı kriterler arayan sitelerde yok değil. Profilinizin geçmişi ve gelecek planlamanız doğrultusunda kullanılmakta olan tüm bağlantılarınızı takip eder.

Bazı birimler sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yapmak zorunda olduğunuzun altına çizer. Masrafsız ve rahat bir süreç içinde bedava miktarlara ulaşmanız pek zaman almayacaktır. Hedef olarak reklam ve tanıtım gözetilmektedir. AirDrop sürecine dahil olmak ekstra bir kazanç sağlamak adına güzel bir seçim olacaktır.

AirDrop Gelecekte Neler Vaadediyor başlıklı yazımızı inceleyerek Airdrop hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here