AirDrop Gelecekte Neler Vaat Ediyor

2
121
airdrop
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

AirDrop Gelecekte Neler Vaat Ediyor

AirDrop piyasaya girer girmez fark yarattı, gelecek adına neler yapabileceğini araştırdık.

AirDrop ve Geleceği

AirDrop son günlerde karşımıza çıkan ve inanılmaz çıkış yakalayan bir altcoin tanıtma sistemi olarak kabul görmekte. Bunu sağlamak için isim yapmamış veya yeni bir yüzle kullanıcısının karşısına çıkan coinlerin ücretsiz şekilde dağıtılması denebilir. Mükemmel bir tercih olduğu başta finansörler olmak adına, herkes tarafından kabul görmekte. Bütün bir yapı olarak hareket edip, aslında bütün söz sahibi patronların kullanabildiği bir alan olmuş durumda.

Yeni bir altcoin sistemi kurmak istiyorsanız, şu an ki kalabalıkta kendinizi fark ettirmeniz çok zor. Bitcoin furyasıyla ortalık toz duman olmuş durumda. Kendine fırsat yaratan tüm şirketler, bir şekilde potansiyel güç haline gelerek birçok ihtiyacı ve kazancı bir arada sunmakta. Ufak bir unvan bile oldukça etkili olurken, daha sıfır bir sistemin kabul görmesi için ekstra çaba ve emek harcanması şart. Ortak bir fikir olarak herkese hak tanınması ve binlerce kişinin muhteşem seviyede işini halletmesi, onay alması için yeterli bir sebep.

Temel mantık olarak sizlere sunulan bu imkân reklam ve tanıtım ücretleri yerine geçerken direk size ulaşılması manasını taşımaktadır. Bütün olarak bakıldığında şirketlere gidecek miktar kullanıcıların hesabına geçer, hedefe anında ulaşılmış olur. Çok büyük bir ilgi görmesi, ücretsiz olarak para aktarımı yapılmasından dolayıdır ve ilerleyen zamanlarda işler başka boyuta taşınabilir.

AirDrop Satın Alınabilir mi?

AirDrop için bir satıcı veya kripto para borsasında takip edebileceğiniz bir değer değildir. Bunu kendini tanıtmak amaçlı şirketler, insanlara çekinmeden neler vaat ettiklerini kanıtlamak için aynı zamanda dağılım sağlamak için kullanırlar. Kullanıcılar için para ödemeden para kazanmanın avantajı burada başlıyor.

Sadece birkaç soru işlemi, birçok kuruluşta anında geçiş hakkı sunulmakta. Bazı siteler sizlere özel nitelikler istese de küçük bir zaman zarfında bunu çözebilir ve gelecek adına kurmuş olduğunuz planlara destek olabilirsiniz. Tüm bunlar gerçekleşirken diğer yandan bahsi geçen tüm yeni altcoinler yerini belli etmek için bu sistemi kullanacaktır. AirDrop herkes için mükemmel bir atak ve altcoinlerin tanıtılması için güzel bir tercih olacaktır.

Airdrop hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Airdrop Ne işe yarar yazımıza bakabilirsiniz.

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

2 YORUMLAR

  1. Airdrop bence gelecek için bir çok şeyi vaad ediyor, hızlıca zaten adını duyduk, diğer yandan sanal para birimleride çok hızlı bir yükseliş yaşamışken böyle bir sistemin değersiz olarak kalması bence imkansız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here