ABD Kripto para ile fatura ödemeyi onayladı

0
122
ABD Kripto para ile fatura ödemeyi onayladı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Amerika Birleşik Devletleri Blockchain ve kripto Kanunu için bir havza momenti, oybirliğiyle iki Blockchain faturaları geçmek için “Evet” oylandı. ABD Kripto para ile fatura HB 70 “Utility Token Bill” ve HB 19 “Bitcoin Bill”-devlet Senatosu onları gönderme dikkate. HB 70 tanımlar yarar belirteçleri olarak geleneksel para ne de menkul kıymetler; HB 19 muaf kripto 2003 Wyoming para verici Yasası (2008 yılında Bitcoin icadından önce devlet geçti).

ABD Kripto para ile fatura  Ödeme şartları nasıl olacak

  • Belirteç bir yatırım fırsatı olarak protokol geliştiricileri tarafından pazarlanan olmamıştır.
  • Belirteç mal veya hizmetler için değiştirilebilir. (Bu protokollerin, İsviçre ‘nin son ICO çerçevesine benzeyen belirteçleri verilmeden önce çalışan bir ürün veya hizmet sunması gerektiğini ima eder.)
  • Protokol geliştiricisi her türlü bir yeniden satın alma anlaşmasına girmedi veya belirteç için alıcı bulmak için bir anlaşmaya girdi.

Tasarının senatoda geçmesi ve Wyoming, Federal yönetmelik ve SEC Howey testi hala tüm savunucuları ‘ kan, ter ve gözyaşı etkisiz olabilir hareket olur. Ancak, uzun hizmet ile ilgili federal yasalar henüz kurulmuş olmamıştır inanıyor-ve, bu Blockchain/kripto sektöründe insanlar vardır “nakit ile Flush, bu sorunu dava ilgilenen.”

Kripto Evi Yaz. ve Tic. Yönetim Kurulu Başkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here